Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli

İsabetli bir karar. İnsanların yardımcı antrenörden ne beklentisi var anlamıyorum Fatih Hocanın olduğu yerde gerçekçi değil. Bu sene de kulüpteki belli kişileri yıpratmaya kalkıp algı kasıcaklar, istifa etmek onların işine gelir hiç geri adım atmaya gerek yok. Türk futboluna zarar veren şey Hasanın kabadayılığı değil, sözde büyüklerin vasıfsızlıklarıdır.

Koskoca kulüp çocuk oyuncağı olmuş.
Önüne gelen istediği gibi at koşturuyor.

Yardımcı hoca tribünlere saldırır,
Sonra numaradan istifa eder,
Sonra geri döner,
Oyuncunun biri hangi numaralı formayı giyeyim diye kendi kendine ınternette anket düzenler.
Örnek olması gereken takım Kaptanı penaltı çalışmaz.
Herkes kafasına göre takılıp, ay sonunda son parasını kulübe harcayan taraftarin parasını bolusuyor.

Hoca ve taraftar bu tip olayları takım için pozitife döndürmesini çok iyi bilir. Sezon başında, ilk maçtan mağlubiyetle ayrılmışken böyle bir şey yaşanmasının takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum.

hasan şaş demek savaşmak demek inanmak demek pes etmemek demek

hasan-sas-o-an.jpg
birde fiziği olsa real madrid'de oynardı. pardon brezilyalı olsaydı dimi o :rolleyes:

Yalnız farkettiniz mi bu olay 2 veya 3 defadır yaşanıyor ve hep gecenin belli saatlerinde bu durum oluyo, Alkol bi insanı bu derece bilinçdışında yatanlara sürüklemez birşeyler ima edip suçlamıyorum ama bu herif x türevi birşeylermi alıyo acaba. Bu derece duygu durum değişikliği içindekileri dökme sabahında hemen düzgün kafayla pişman olma toparlama calışmaları filan hiç normal değil.

Yukarıda söylendiği gibi gitse de yerine bu vizyonla Necati Ateş geleceği için çok bir şey farketmez. Antrenmanlarda 5'e 2'lere, ayak tenislerine devam, zaten seviyemizi arttırmak için tek ihtiyacımız olan buydu.

kupa töreninde kameramana küfreden

her kamera zoomunda küfür ettiği belli olan adam tribünlerden küfür gelmesine alınıp istifa mı etmiş

böyle büyük delikanlının sözünde 24 saat bile duramaması da ayrı bir komedi

Herkes aynı düşüncede olacak diye bir şey yok. Sen yönetimi sevmezsin başkası sever, sen hocayı seversin başkası sevmez. Bunun mantığı bu. Herkesin tek ortak paydası var o da Galatasaray.
Hoca olarak bahsettin kisi sana 20 kupa kazandirmis bunu sevmiyorsan senin Galatasaray ile ne isin olabilir herseyi gectim ahtı vefa diye birsey var ki adam kotu olurda ahti vefa versin en son iki sampiyonluk yasamissin ikisin de de terim var bu sene de en güçlü aday yine terimli Galatasaray.. ben yine de idda ediyorym terimi sevmeyen birinin Galatasaray ls uzaktan yakindan isi yoktur.

Ki fenerli kongre üyesi bile bizi Terim belasin kurtarın diye ali koca ağlarken terimi istemeyen saldiran adam kesinlikle benim gozumde fenerlidir ve bu forum da isi olmamasj gerekir.

Son düzenleme:
Üst Alt