Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli

Amma buyuttunuz ya olayin icinde necati de var neden necati icin boyle birsey duymuyoruz

Hasan donsun aynaya baksin emre belezoglu caner burak volkan hasan sas bu tip antipatik fazla fanatik adamlari hic.bir klupte gormek istemiyorum gitsinler evlerinde tv den izleyip saga sola kufur etsinler baska haltada yaramazlar

Nekadar kufur tatsiz bir olay olsada bu bahaneyle gitmesini arzu ederdim. Simdi kufure karsi dik durdu diye dahada camia icinde popularitesi artacak ve (bana gore) takimimiza faydadan cok zarar vermeye devam edecek.

Bak kardesim ben yıllardır bu forumda mücadele veriyorum hangi akli basında Galatasarayli Fatih Terim gibi bir hocayı istemez bunun mantigi nedir bir anlatir misin ?

Herkes aynı düşüncede olacak diye bir şey yok. Sen yönetimi sevmezsin başkası sever, sen hocayı seversin başkası sevmez. Bunun mantığı bu. Herkesin tek ortak paydası var o da Galatasaray.

Küfür edene birsey olmazsa, karsi taraftar Hasani hedefe alip her mac küfür ederler. O durumda her mactan sonra istifa etmeyimi düsünecek?

Üst Alt