Hasan Şaş'a Küfür Eden Beşiktaş Kongre Üyesi Tespit Edildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alkollü şekilde Hasan Şaş ve Necati Ateş'e her türlü hakareti yapan Denizlispor taraftarı görünümlü Beşiktaş kongre üyesi ve Fenerbahceli kişilerin o geceye dair fotoğrafları yayınlandı.

Ağır küfürler eden şahısın Yavuz Cinkaya olduğu tespit edildi.

d2294f245cbcde611b89ad02f72c2483.jpeg

9d753ff3fe194a4668d90527d3eee1c3.jpeg

2df417e8f4f98b94c842ec0420ea3a1f.jpeg

Hmm. Eğer bu doğruysa ve ispatlanabiliyorsa yargıya başvurmalı Hasan Şaş...Bir insana küfretmenin cezası yasalarla bellidir. Bir resmi kurumda, bir AVM de, yahut bir stadyumda husule gelmesi hiç fark etmemeli...

Hasan Şaş' ın, psikolojik durumu itibariyle futbolun içinde aktif görevlerde bulunmasını doğru bulmuyorum, ayrı konu...

Burası Türkiye hiçbir şey olmaz hamile kadın araba olayını hatırlayın onlara ne oldu ki bunlara da ne yapılsın boş işler güçlü güçsüzü eziyor artık rahat rahat

Hasan Şaş, Ercan Taner'e o anları anlattı! "Maç sonu sakindim, tebrik ettim karşı takımı tutanları. Sonra, kendini bilmez bir meczup, anneme ağıza alınmayacak küfürler etti. Ben de yanımda duran Necati'ye ‘Aman kardeşim olay çıkmasın, hemen soyunma odasına geçelim' dedim."

"O sırada 10 yaşında olan kızıma küfür ettiler. Yine kendimi sıktım. Soyunma odasına girdiğimde kendimi yere bıraktım, tam bir sinir boşalması yaşadım. Yalnızdım ve bu olayı kendimle yaşadım."

Hasan Şaş, Ercan Taner'e o anları anlattı! "Maç sonu sakindim, tebrik ettim karşı takımı tutanları. Sonra, kendini bilmez bir meczup, anneme ağıza alınmayacak küfürler etti. Ben de yanımda duran Necati'ye ‘Aman kardeşim olay çıkmasın, hemen soyunma odasına geçelim' dedim."

"O sırada 10 yaşında olan kızıma küfür ettiler. Yine kendimi sıktım. Soyunma odasına girdiğimde kendimi yere bıraktım, tam bir sinir boşalması yaşadım. Yalnızdım ve bu olayı kendimle yaşadım."
a... evlatları desek doğru olur değil mi adminim

Üst Alt