Hasan Şaş'dan açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'dan açıklamalar

Eski futbolcumuz Hasan Şaş Herşey futbol pogramında önemli açıklamalarda bulundu.

Ünal Aysal ın başkan seçilmesiyle teknik ekipte olacağım.

Yeni teknik direktörümüz % 70 Gerets % 20 Lucescu % 10 Terim.

Arda büyük ihtimale takımdan ayrılacak. ( şahsi fikri)

Takımın gelecek sene için başarı şansı % 50.

Aydın'dan bu saaten sonra bir numara olmaz.

Galatasaray o kadar zor bir dönemden geçiyor ki kimsenin kaprisini çekemez. ( Arda hakkında görüşü)

Türkiyede transfer edebilecek en fazla üç tane yerli oyuncu var.

Yeni sezon için fazla vaktimiz kalmadı.

Cevap: Hasan Şaş'dan açıklamalar

Bende dinledim...O kapris olayına Baros ve Neil' ı da ekledi. Alınacak yerlilerden de Hamit ile görüşüldüğünü ima etti

Gerets mi yani hoca. Beğenirim ama şu anda Terim daha uygundu be oğlum. Biz Arda'yı kazanmaya bakıyoruz tekrar Hasan daha gelmeden satmış. O nasıl olacak

Alınacak üç yerli; (Türkiye Ligi'nden)

S.İnan

E.Gülüm

S.Kesimal'dir bana göre.

İnşallah o 3 adamdan birisi Alper Potuk'tur. Ersan da olur. Selçuk İnan diğeri olsun.

Teknik ekipte olacak adamın açıklamaları çok ilginç. Velev ki yeni teknik adam Arda ve Aydın'ın takımda kalmasını istedi. Sen de teknik ekiptesin...

İlginç.

Vay be Fatih Terim en düşük ihtimalde.:( Adam 2 yıldır boşta. İyi bir yönetim olsa da bende gelsem diye bekliyor. Ama tercih edilmiyor

Hasan Culio'yu da beğenmiş çok. Seçimden sonra görüşüp özgüven aşılayacakmış kendisine. Kaçırdık programı

Yildiz Tv´den bulamazmiyiz bu programi? Ben hic anlamam da o seyden. Bulunur kesin

Sence gelecek ( görüşülen iki isim agırlıkta Gerets ve Luce ) Hoca ile görüş alış-veriş' i yapmıyormudur

Hayır yapmıyordur. :) Luce veya Gerets. Hangisi bu açıklamaların gösterdiği yönde şeyler söylemiştir ki Hasan'a ? Arda'yı istemiyorum (gitsin,gidebilir ) veya Aydın'dan adam olmaz falan.

:) Ya tabiki kesin bir bilgi alış-verişi olmuyordur ama mutlak suretli oyuncular hakkında konuşulduğu mahakkak. Sana şöyele bir örnekle söyleyim gene Hasan' ın söylediklerinden; 1- " anlaşılan Hoca bir an önce açıklanmalı ve pazartesi günü itibari ile transfer çalışmalarına başlamalıyız. Gidecekleri bir an önce kesin olarak belirlemeliyiz " 2- " Culio çok yetenekli, dengeli, ne yaptığını bilen bir oyuncu, teknik ekipteki görevime başladığımda kendisiyle birebir bir görüşme yapıp nasıl bir futbolcu olduğunu onada hatırlatıp özgüven aşılamak istiyorum "

Şimdi sence görüşme yapılmamış mıdır?

Hayır yapmıyordur. :) Luce veya Gerets. Hangisi bu açıklamaların gösterdiği yönde şeyler söylemiştir ki Hasan'a ? Arda'yı istemiyorum (gitsin,gidebilir ) veya Aydın'dan adam olmaz falan.

:) Ya tabiki kesin bir bilgi alış-verişi olmuyordur ama mutlak suretli oyuncular hakkında konuşulduğu mahakkak. Sana şöyele bir örnekle söyleyim gene Hasan' ın söylediklerinden; 1- " anlaşılan Hoca bir an önce açıklanmalı ve pazartesi günü itibari ile transfer çalışmalarına başlamalıyız. Gidecekleri bir an önce kesin olarak belirlemeliyiz " 2- " Culio çok yetenekli, dengeli, ne yaptığını bilen bir oyuncu, teknik ekipteki görevime başladığımda kendisiyle birebir bir görüşme yapıp nasıl bir futbolcu olduğunu onada hatırlatıp özgüven aşılamak istiyorum "

Şimdi sence görüşme yapılmamış mıdır?

Burda olay şu bence. Hasan'la Gerets iletişim halinde. Gerets'te bir an önce gelmek istiyor. Ama başkan kim olacak belli değil. Aslında belli de belli değil. İkisi de sabırsızlıkla gelmek istiyor yani. Zaman kaybetmek istemiyorlar ama yapacak bir şey yok

Gene hatırladığım kadarıyla birşeyler daha yazayım; Gerets mutlaka bir yabancı forvet daha isteyecektir Baros ' un yanına. E Stancu kalsın desek zaten forvette iki yabancı hakkı kullanmış oluruz. Gerets tek önlibero ile oynuyor ama Cana ile bu iş kesinlikle olmaz oraya kesinlikle çok iyi bir yabancı almalıyız bir tanede kaleye şart.

Üst Alt