Hasan Şaş'tan Tümer Metin'e Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'tan Tümer Metin'e Cevap!

1524337244418.png

Yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Tümer Metin, Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hasan Şaş'ı eleştirdi. Hasan Şaş, maçın bitiminden hemen sonra Tümer Metin'e sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Tümer Metin yayında, "Hasan Şaş, sen artık hoca olmuşsun, statü farkı var. Yumruk şov falan olmaz, ben garip karşılıyorum." açıklamalarında bulundu.

Bu açıklamanın ardından maçın bitimiyle Hasan Şaş, sosyal medya üzerinden Tümer Metin'e cevap verdi:

Şaş, Tümer Metin'i etiketleyerek, ''Taraftarla aramızdaki bağı anlayamayacak hissedemeyecek olanların ettiği kelama itibar etmeyin. Aramıza kimse giremez. Ben 36 yıldır Galatasaray'lıyım.. Aidiyet duygusu nedir cok iyi bilirim'' ifadelerini kullandı.

1524337191310.png

A Spor

Camiasız birinin bu duyguyu anlayamaması çok normal Hasan Şaş çok fena ayar vermiş

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

<3 <3 <3

untitled45.bmp

Sokmuş çıkarmış resmen. Tümer zaten bugün aşırı sinirliydi. Sanırım çok umutlanmış puan kaybedeceğiz diye biz 3.golü atınca agresifleşmiş.

Üst Alt