Hasretinle Yandık Öldük | Düzeltilmiş hali ile (ultrAslan İzmir) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasretinle Yandık Öldük | Düzeltilmiş hali ile (ultrAslan İzmir)

[video=youtube;NgMZTykPrV0]https://www.youtube.com/watch?v=NgMZTykPrV0&feature=related[/video]

Hasretinle, yandık öldük... Biz Cimbombom'u böyle sevdik... Senin sevginin biz cefasını... her an bildik, her gün çektik... Mesafe engel değil, bizim Sevgimize... Çıktık yollara, düştük peşine... Bursa'ya, Antep'e, Eskişehir'e... Ölüm olsa bile, geliriz heryere... Senin için burda, yaşayan taraftar... Arma'nın peşinde, adanmış hayatlar... Sensiz gün geçmesin, dursun tüm zamanlar... Kalpler seni özler, GALATASARAY... GALATASARAY, GALATASARAY, Aşkınla inliyor bütün stadlar... GALATASARAY, GALATASARAY, sana çıkıyor bütün yollar...​

Cevap: Hasretinle Yandık Öldük | Düzeltilmiş hali ile (ultrAslan İzmir)

Hemen söyleyelim bunu Bursaspor maçında. Çok iyi. Efsane olabilir.;)

güzel olmuş ama lay lay muhabbeti olmamış :D

not:Galatasaaaaray

saldır Galataasaaaaray tramvasından çıkamadım sanırım

güzel olabilir ama bütün stad hep bir ağızdan ve anlamlı bir zamanda söylerse.

Olmamış arkadaş,çok uzun bir çırpıda söylenmez ,yine arabesk..Yine slow..kardeşim su çarsının yaptığı suavi şarkısı gibi çevirme yapamazmıyız...Gücüne güc katmaya geldik benim tüylerimi diken diken yapıyor,bizde zamanında bir sol şarkısını bunların hepsi kahpeler diye beste yapmıştık o da müthişti,oradan devam edelim..Canlı tempolu ve tüyleri diken diken eden şarkılardan çevirme yapalım...Devrimci şarkıları çok uygun olur.Arabesk değil...

Taraftar dediğin gaz olur azıcık hoplar zıplar la, devamlı jilet çekecekmiş gibi sözler, melodiler nereye kadar :eek:

Beğenmedim. Ağlak bir şarkı olmuş. Takım tutmayı ızdırapmış gibi göstermiş. Daha eğlenceli şeyler olmalı

Çok güzel olmuş.İzmirli gençlerin maçlarda söylensin diye değil deplasmanlarda peşinde oldukları armayı anlatan bir çalışma olduğunu göz önünde bulundurmak lazım.

Sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik yapmıştı bazı klüpler zamanında..

Ben besteyi beğendim, mağlup olduğumuz zamanlar söylenebilir arada ama. Fazlası zarar..

Galatasaray'ı öyle bir obje olarak gösteriyorlar ki yaptıkları marşlarda, sanki onları bir araya toplayan bir araç sadece, onlar Galatasaray bahanesi ile toplanıp acı çekiyorlar.

leş başlayıp güzel bitiyor ama uyutur maçta.

Bu ancak 3-0lık galibiyette söylenir. Oyunu rolantide tutmak için... Gaz vermiyor hiç...

Üst Alt