Hastalık Bu Futbol - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hastalık Bu Futbol

Metin hazırlayıp okuyan herhangi bir youtube kanalına tahammül edemiyorum. Bu kanalı seven ruhi çenet de sever.

Sundukları istatistiklerde general stoperde Bardakçı istatistik/İndex'te Saiss'in önündeyken ki ekran Bardakçı 3, Saiss ise 4. sırada gösteriyordu ısrarla Saiss'i 3. saydılar anlamadım.
İlkinde Saiss lider. Totalde geçiyor öyle olunca.

Zaten verilerde TS bile yok neredeyse bir de az oynayanların koyulmasını çok doğru bulmuyorum. 10 kişilik Paşaya şov yapan Emre Mor'u öne çıkarıyor zira.

İlkinde Saiss lider. Totalde geçiyor öyle olunca.

Zaten verilerde TS bile yok neredeyse bir de az oynayanların koyulmasını çok doğru bulmuyorum. 10 kişilik Paşaya şov yapan Emre Mor'u öne çıkarıyor zira.
Totalde Saiss tamam ama General'de de Saiss'İ Bardakçı'nın önünde söylüyorlar ki verilere göre Bardakçı önde kendi istatistiklerinde bence orada bir hata yapmışlar.

2 senedir sıkı takipçisiyim ve futbol bilgim bu süreçte çok üst bir seviyeye çıktı.

Sersem top mu alın sizin olsun artık hiç maçta topu izlemiyorum. Etraftaki boş oyunculara bakıyorum

Üst Alt