Hastalık Bu Futbol - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hastalık Bu Futbol

bu tımur tam bır futbol cahılıymıs yalnız soruları bılememesını gectım yanlıs oldugu barız sıkları secıyor soruları yanıtlarken

Berkay Özcan-Salih Özcan kardeş ondan eminim deyip sonra kardeş çıkmayınca adama kızıyor :asd: Mbappe'yi de bilmesi lazımdı. La Liga'da forma giymeyen futbolcuya da gitti Felipe Melo dedi herif :asd:

O şener paylaşımından sonra bu vatandaşın kanalını da alayını da sildim.Çok yapmacık ve boş bir adam.Adam kelimesi insan olduğu için kullanıldı

güzel ve açıklayıcı bi video olmuş.

bunlar çok egoist ya ses tonları tok tok o konuda kendilerini dinletiyorlar ama kendilerini dev aynasinda saniyorlar.

biri real madrid faniymış digeri barca bazen bu sacma bilgileri neden bizimle paylasiyorlar diyorum. oteldeki anilarini anlatiyor ve birbirlerini yükseltiyorlarr.

messicisin sen messiyi sen anlat diyor sanki messi babasinin malı. o kadar sacma detaylar veriyorlar dinlemek istemiyorum. telefon kulubesinde calim atan futbolcu detayı. ben böyle bir benzetme duymak istemiyorum.
fatih hoca senin mi neden bu kadar ovuyorsun? hocam dediyse yapar diyor sen asla futbolcu olmadin. sanki hocayi taniyor gibi numara yapiyorsun.
valla 1 video anca izledim isimlerini bile bilmiyorum umarim bu elestirileri kaldiracak kadar alcak gonullusunuzdur.

Etkileşim kasıcam diye BJK yalama kanalına dönmüş.

Allah’ım ne analizler ne formasyonlar Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ı ghezal rosier Topa ayağındayken şöyle formasyon yapıyormuş rakipteyken farklı bir dizileme geçiyormuş.

Bir grafikler, afili laflar ki şampiyonlar ligi seviyesi..

Aynı hafta Fenerbahçe ve galatasaraya kuru analiz.Hele Fenerbahçeye öyle bir boş zaman ayırmış ki.

Twitter da eleştirdim diye engeli basmış. 🤣

..şimdi yana yakıla bjk formasyon analizi yapıyordur video renderda can çekişiyordur.

Sırf etkileşim alacağım diye böyle komik duruma düşmeyin.

#hastalıkbufutbol
#tinerinzararları
@GalatasaraySK

Ekli dosyalar

• 861A7D9D-05CA-483C-98FE-18ABFF835A70.png
    861A7D9D-05CA-483C-98FE-18ABFF835A70.png
    151.5 KB · Görüntüleme: 35
ne bunlar abuk subuk videolar yapan heriflermi
O Alican mıdır nedir Beşiktaş kaybetme serisine girdiğin den beri bir tane vidyo yapmadı Beşiktaş’ın yendiği maçlarda ne analizler kasıyordu yok geçiş oyunuymuş yok top rakipteyken formasyon değişiyor muş ghezal ortaya geçiyor muş rosier Kanada kaçıyormuş.

Bunu eleştirdim diye beni Twitter’dan engellemişti. Bu herif bir de Galatasaraylı içimizdeki son zamanlarda artan Beşiktaş sempatizanı kriptolardan birisi işte

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt