Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Cevap: Hatay İskendurun'da 5 Şehit 11 Yaralı

2 gün sonra unutulur...Böyle bir yapımız oluştu maalesef artık.O kadar alıştırdılar ki buna...Olan bu canların yakınlarına olur !

Aziz şehitler ruhunuz şad olsun !

"Sadece orduyla olmuyor ,asker yapamıyor" diyenler önce siyasilere baksınlar ! Nerden darbe yediğimiz ortada !

Lanet olsun bu pis oyuna..!

Ben Muğla'da yaşıyorum hatırlarsınız bikaç hafta öncesinde gecenin bir yarısı gelişen olaylar sonucu 1 kürt vatandaşımız hayatını kaybetti ve yer yerinden oynadı.. Neymiş "bu kurşun tüm kürtlere sıkılmışmış" , neymiş "şirvanlar ölmezmiş" Kimse o olayların yaşanmasını istemezdi lâkin adama sorarlar gecenin bir yarısı senin orada ne işin var.. Şimdi masum Türk askerlerinin civanlarımızın şehit olduğunu duyunca ciğerim 2 kere parçalanıyor.. Analarımızın bizim üzüntümüz tarif edilemez.. Ama bu soysuz köpekler farkında değiller mi orada haksız yere belki de soydaşlarına kalleşçe kurşun sıkıyorlar..

Hep aynı senaryo hep aynı terane.. Birilerinin başsağlığı dilemesi kimsenin acısını dindirmiyor.. Ateş düştüğü yeri yakıyor.. Rabbim inşallah kalleşçe yapılan bu hareketlerin cezasını verecektir.. Bu cezada da vesile olursam ne mutlu bana...

Geçmiş olsun Türk milletinin başı sağolsun! Tez elden çare bulunsun bulaşıcı hastalık gibi sarmaya başladı bu şerefsizler memleketimizi artık yeter!

Cevap: Hatay İskendurun'da 6 Şehit 9 Yaralı

Milletimizin başı sağolsun.

Adamlar İskenderun da böyle birşey yapacak kadar ileri gidebiliyor artık, biz kör olmaya devam edelim!!!!!

Başımız sağolsun. Diyecek kelime bulamıyorum. Aslında buluyorum da siyasete girecek. Bakalım bu böyle nereye devam edecek?

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarını sabırlar diliyorum. Ben de o bölgede yapmıştım askerliğimi. Bu hainlerin Allah belasını versin. Bir taraftan yardım gemilerine yapılan saldırı, diğer taraftan şehit haberleri...Kötü haberlerle başladık haftaya.İnşallah sonu iyi olur...

Roket saldırısı... :) Bu kadar aleni bir ROKET saldırısı. Sadece teröristlere değil, ona yataklık edenlere de lanet olsun.

Iskenderuna kadar gelip deniz komutanligina roketli saldiri yapiliyorsa burda dogru islemeyen birseyler var.

Hepimiin basi sagolsun.

Allah rahmet eylesin.

daha neyi bekliyoruz anlamadım gitti. ecdadlarımız neler yaptı neler başardı biz neden izliyoruz.

Üst Alt