Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Cevap: Hatay İskendurun'da 6 Şehit 9 Yaralı

Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabirlar versin. Artik buna bir dur diyecek birileri yok mu koskoca Turkiye'de nereye kadar boyle uzucu haberler duyacagiz.. :(

Allah rahmet eylesin öncelikle. Ama 6 değil 600 şehit olsa ne olacak? Ya da 6000 şehit olsa? Dümene 2 uçakla gider Irak sınırını bombalarlar boş arazileri, bazı cahil kesimde baştakilere Allah razı olsun bitirdiler adamları der oy vermeye devam eder yani çark dönmeye devam eder. Bu ülke bitti de uzatmaları oynuyoruz işte.

Olayın yaşandığı bölgede görev yapıyorum.Saldırı düzenlenen bölgeyi avucumun içi gibi biliyorum.Bu saldırının İskenderun'da düzenleneceğinin istihbaratı yaklaşık 2 hafta önce gelmişti.Bütün birlikler önlemlerini almıştı zaten.

Fakat bu birliğin vadide olması,saldırılan bölgeden kuşbakışı olarak görünmesi birlik için büyük handikaptı.Ne kadar önlem alınırsa alınsın,birliğin bu arazi şartlarında şehit verilmemesi mümkün değildi.İskenderun'un en zayıf yerine otobandan saldırdılar ve Amanoslara kaçtılar.

En geç 1 haftaya kadar kelleleri alınır.O konuda bir sıkıntı yok zaten.

Üzgün olmak bir işe yaramıyor.

İskenderun ırk ve din olarak karmaşık bir ilçe.Yandaşları ve yaltakçıları o kadar fazla ki.Özellikle İskenderun'da bulunan Kürt kesimden müthiş destek görüyorlar.

Türk,Arap,Fransız ve Ermeni kesimden bu desteği alamıyorlar.

Durum bundan ibaret arkadaşlar.

Başımız Sağolsun..

Dün gece 5'ti bugün 6 olmuş. Başımız sağolsun diğer yaralı askerlerimize Allah acil şifalar versin.

..ne yazıkki olan suçsuz insanlara oluyor! Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...

Bende İskenderun'da oturuyorum. Haberi duyunca çok üzüldüm. Bu tür saldırıılar ilk değil, umarım artık sonu olur. Başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin.

Cevap: Hatay İskendurun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Derler ya Ateş düştüğü yeri yakar diye...

Bu sözü yok eden duygudur, Mehmedim'in şehit olması..

Şu anda Şehitlerimiz'in olduğu kadar tüm Ulusumuz'un içi kan ağlamaktadır (Timsah gözyaşları akıtanlar hariç).

Kısacası ateş düştüğü yeri yakmamıştır...

Şu anda yüreğimizin 7 yerine ateş düşmüştür..

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve ulusumuz'a sabır ve metanet diliyorum.

7 oldu:(

Hadi taksimdeki salaklar.Hepimiz mehmetçiğiz diye bağırsanıza.Araplar

Başımız sağolsun. Bu sefer ki daha beter ve ciddi bir saldırıymış anladığım kadarıyla.

Cok cok yazik;uyan Turk Milleti,uyan artik;gercek suclu kim iyi dusun...

Ne haller'e düstuk. Olan Annalara oluyor.

Soylenecek çok sey var ama burasi onlari konusmanin platformu degil.

Basimiz sagolsun.

Üst Alt