Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Cevap: Hatay İskendurun'da 4 Şehit 11 Yaralı

Acını siyaset mi indiriyor? Acın olduğunda siyaset yapacaksak siyaset yapınca birbirinizi kırdığınızda çok mu mutlu olacaksınız ?

Arkadaş kimse bana kelime yapmasın Siyaset yapalım diye . Türkiyede kimse Siyaset yapamıyor ? Sadece kuru gürültü . Kimse kendi açıklarını görmez , herkes birilerine saldırır. Türkiye Siyaseti bilseydi bu durumda olmazdı zaten.:(

Evet acımı siyaset dindiriyor.Çünkü siyasiler bu durumu yönetiyor.Dağdan inen gavatlara ben çiçek vermedim,siyasetçiler verdi.Neyse..

Allah belalarını versin...Yazıklar olsun...Utanıyorum artık ŞEhit haberlerinin normalleşmesinden...

Neden en başından beri bunu yapmazlar,aklım almıyor.Şehitlerin %90 ı er.Adam hayatında silah tutmamış,siper almak nedir bilmez,operasyona gidiyor.

Aynen.Daha şubatta arkadaşım gitmişti.Şırnak'a düştü usta birliği.3 ay eğitimle ne öğretebilirsin?

O adiler hergün dağda,oraların kurdu olmuş.Bunları bordo bereliler paklar ancak

Aynen.Daha şubatta arkadaşım gitmişti.Şırnak'a düştü usta birliği.3 ay eğitimle ne öğretebilirsin?

O adiler hergün dağda,oraların kurdu olmuş.Bunları bordo bereliler paklar ancak

Dediğim gibi,bitirilmek istense çoktan bitmişti.Uçakla hikayesine bombalıyorlar dağları taşları.

Valla benim önerim şudur. Şuan bi 15 dakika başbakan olsam ,

Terörle mücadele bakanlığı kurarım yada böyle bir ekip gibi bişey. İçine Erdal Sarızeybek, Osman Pamukoğlu gibi araziyi avcunun içi gibi bilen eski komutanları atarım. Bakın bu adamlar çözümü bilen adamlar. Şuan 20 -25 sene hizmet veren adamlar bile bu terörü çözebilecek nitelikte . Lakin adamlar artık bıkmış. Yetti artık. Yani bu kadar şehit , bu kadar işsizlik hala niye oy veriyorsun arkadaş.

Sıra bize geliyor anlaşılan. Bizde şehit olacağız.

Terörle mücadele bakanlığı kurarım yada böyle bir ekip gibi bişey. İçine Erdal Sarızeybek, Osman Pamukoğlu gibi araziyi avcunun içi gibi bilen eski komutanları atarım. Bakın bu adamlar çözümü bilen adamlar. Şuan 20 -25 sene hizmet veren adamlar bile bu terörü çözebilecek nitelikte . Lakin adamlar artık bıkmış. Yetti artık. Yani bu kadar şehit , bu kadar işsizlik hala niye oy veriyorsun arkadaş.

Osman paşa'yı devlet görevden aldı.Çünkü Pkk bitme noktasındaydı.Yazdıklarının nerdese aynısını geçen yazdım.Osman paşa ile Erdal paşa gelmeli.Ama onlarada bi kulp takarlar.Onlarda ergenekoncu olur sonra.

Komutan kalmadı anasını satayım.Bi savaş olsa,hepsi içerde

Abi bu kadar orduya yatırım varken,oy kapısı varken her zaman savaşa hazır tetikte asker varken neden bitirmek istesinler ki?Koca devlet 20-25 bin çapulcuylamı uğraşamayacak.Ordaki köyleri boşaltır,biyolojik bomba atarsın bu en son çözümdür.500 bin asker yığarsın her mağrayı teker teker patlatır her yere bubi tuzakları döşersin,bu işin termal kamerası,uydudan yer saptaması var,ama adamlar ellerini kollarını sallayarak giriyorlar ülkeye.

Abi bu kadar orduya yatırım varken,oy kapısı varken her zaman savaşa hazır tetikte asker varken neden bitirmek istesinler ki?Koca devlet 20-25 bin çapulcuylamı uğraşamayacak.Ordaki köyleri boşaltır,biyolojik bomba atarsın bu en son çözümdür.500 bin asker yığarsın her mağrayı teker teker patlatır her yere bubi tuzakları döşersin,bu işin termal kamerası,uydudan yer saptaması var,ama adamlar ellerini kollarını sallayarak giriyorlar ülkeye.

20*25 bin bile değil.4-5 bin civarı terörist.Tabi onlarada destek veren siviller ile o kadar ediyodur.Haklısın.Doğuya atom bombası atmak lazım,halkı boşaltınca.Zaten bişeye yaradığı yok.

Oy kapısı falan değil. Hükümetin basiretsizliği , uşaklığı..

Bakın bu terörü bitiren hükümet yada parti rahatlıkla 8 sene iktidar kalır. Halk artık bıktı. Artık insanlar askere gitmemek için açıkögretimdi , yok açık bilmemneydi sürünüyor. Yani şehadetlik mertebesi güzel tabiki lafımız yok ama neden bu kadar insan ölüyor ? Kimse oturup sormuyor mu neden diye ..

1-2 ay önce Emasya Protokolünü kaldırdılar. Bu ne demek biliyor musunuz ? Polis devleti yaratılacak ve ilk iç savaşta karışıklıkta veya doğal afette dışarı ülkeden asker alınacak belki de. Bm güvenlik gücü oluşturup yollayacak al sana bölünme başlangıcı. Çok yanlış işler oluyor Türkiye'de. Açıp biraz okumalı , araştırmalı. Gerekirse şehit oluruz demekle olmuyor. Neden şehit olalım yani ?

Depremde de bu böyle Allah korusun , Allah göstermesin , kader böyleymişle olmuyor. Madem herşeyi kadere bağlıyorsunuz korumasız gezin. Ölürseniz kaderiniz böyleymiş deriz.

Bakın bu terörü bitiren hükümet yada parti rahatlıkla 8 sene iktidar kalır. Halk artık bıktı. Artık insanlar askere gitmemek için açıkögretimdi , yok açık bilmemneydi sürünüyor. Yani şehadetlik mertebesi güzel tabiki lafımız yok ama neden bu kadar insan ölüyor ? Kimse oturup sormuyor mu neden diye ..

1-2 ay önce Emasya Protokolünü kaldırdılar. Bu ne demek biliyor musunuz ? Polis devleti yaratılacak ve ilk iç savaşta karışıklıkta veya doğal afette dışarı ülkeden asker alınacak belki de. Bm güvenlik gücü oluşturup yollayacak al sana bölünme başlangıcı. Çok yanlış işler oluyor Türkiye'de. Açıp biraz okumalı , araştırmalı. Gerekirse şehit oluruz demekle olmuyor. Neden şehit olalım yani ?

Depremde de bu böyle Allah korusun , Allah göstermesin , kader böyleymişle olmuyor. Madem herşeyi kadere bağlıyorsunuz korumasız gezin. Ölürseniz kaderiniz böyleymiş deriz.

Böyle bir bölgede polis devleti yaratmak demek harakiri yapmak demektir.Avrupa göbeğinde değiliz ki polis devleti olalım.Ben bunun olmasına ihtimal vermiyorum,olsa olsa terörle özel tim savaşır,askerler sadece sınırları korumada görevlendirilir.

Böyle bir bölgede polis devleti yaratmak demek harakiri yapmak demektir.Avrupa göbeğinde değiliz ki polis devleti olalım.Ben bunun olmasına ihtimal vermiyorum,olsa olsa terörle özel tim savaşır,askerler sadece sınırları korumada görevlendirilir.

Avrupa'da siviller koruyor zaten sınırları da..

Ab falan hikaye almazlar bizi. Kriterlerine uymak zorundayız vve kriteri de bu sınırlarını asker değil , sivilelr koruyacak diyor. Bu mümkün değil. Avrupa Birliği'ne Türkiye giremez.

Kader diyenler,12 bin dolara kurşun geçirmez gömlek giyiyor.Çelik yelek giymeyi sevmediği için.

Avrupa'da siviller koruyor zaten sınırları da..

Ab falan hikaye almazlar bizi. Kriterlerine uymak zorundayız vve kriteri de bu sınırlarını asker değil , sivilelr koruyacak diyor. Bu mümkün değil. Avrupa Birliği'ne Türkiye giremez.

Evet biliyorum,adamlar bütçenin hepsini altyapıya,hizmet sektörüne yatırıyor sonra cillop gibi yollar,binalar yapıyorlar.Bizde bakıyoruz off gelişmiş ülkelere bak,biz neden böyle olamıyoruz diyoruz.Bütçenin %80 i askere giderse,tabiki gelişemeyiz.O f16 ların bıraktıkları bombalar ne kadar pahalı,o paralara neler neler yapılır.Onu geçtim paso uçak alıyoruz,tanesi 200 milyon dolar o uçakların.Terör olmasaydı şimdi,dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olurduk.

Zaten öyle.Zaten polis devleti oluyoruz.Okuyupta atanamayan binlerce insan polis oluyor.Başka çareleri yok.Bu gibi durumlar polisliği de bozuyor.6 ay eğitim.Hoppp hadi polissin.Varmı böyle iş.Benim halamınoğlu işte aynı durumdaydı,polis oldu böyle.Berdoşun tekiydi.Hala da öyle.Bunlardaan polis olsa ne olur

Üst Alt