Hatem Ben Arfa Satılık! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatem Ben Arfa Satılık!

210078-large.jpg

Adı son dönemde Türk takımlarıyla da anılan Hatem Ben Arfa ile Paris Saint Germain’in yolları ayrılıyor.

L’Equipe Gazetesi’nde yer alan habere göre Paris Saint German Sportif Direktörü Antero Henrique 30 yaşındaki oyuncunun takımda düşünülmediğini avukatına bildirdi.

Teknik direktör Unai Emry’nin takımda düşünmediği yıldız oyuncunun ise bonservis bedeli ile satılması planlanıyor. Habere göre Ben Arfa için Türk, İngiliz ve İspanyol kulüpleri ilgileniyor.

Gamaspor

iki gün sonra salar buraya gelse yine şişkolaşmış Sneijder giderse istediğinizi alın umrumda değil Selçuk duruyo sneijder gidiyo vicdansız tudor

Yahu bence Ben arfa bizim taraftar tarafından çok şişirilmiş bir isim gibi geliyor bana

Bilmediğim için pek yorum yapmak istemiyorum ama Nice dışında tutunduğu bir takım var mı

Gelirse derdimize derman olur mu oyunda sürekliliği var mı, Tempolu oynar mı, ne bilim takımı sahiplenir mi v.s...

Sneijder gibi karakterli bir adam ile yapamıyorsa Tudor bununla hiç yapamaz, istemiyorum o yüzden.

Yoksa kalitesine laf yok.

Yahu bence Ben arfa bizim taraftar tarafından çok şişirilmiş bir isim gibi geliyor bana

Bilmediğim için pek yorum yapmak istemiyorum ama Nice dışında tutunduğu bir takım var mı

Gelirse derdimize derman olur mu oyunda sürekliliği var mı, Tempolu oynar mı, ne bilim takımı sahiplenir mi v.s...
Ben arfa lincoln gibidir.Çalım atar etkili sut atar göze hoş gelen hareketler yaper.iyi bir hoca ve camia sahiplenirse coşar..bizim tudor bundan verim alamaz mesela adam kovala vs adami futboldan soğutur ama Allah göstermesin bjk ye gitse şenol güneş le coşar..gelmesini çok istiyorum şahsen tudor zaten

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lyon ile 4 sene arka arkaya şampiyon oldu.

Üst Alt