Hatırladın mı Angut? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatırladın mı Angut?

Cevap: Hatırladın mı Angut?

Geçen sene 3 tane Basket maçı sattıklarını da unutmayalım, bu eziklerin.

Antu.com; 0-11 yaş taraftar forumu. Doğumhaneden çıkan siteye üye oluyor.

Az bile olmuş index daha ezici şeyler yapılabilirmiş.Basket maçlarından kareler falanda konulabilirmiş geçen sene sattıkları.Sağlam yatıcıdır fener.Hırsız herkesi kendi gibi görürmüş o hesap.

Biz Trabzon 'u deplasmanda 4-2 yenip Fener 'in şampiyonluğu garantilemesini sağlarken, Fener Beşiktaş 'ın 100. yılında 2-0 yenilip yenilen gollerde sırıtmaları (Fatih Akyel), maçtan sonra sarmaşdolaş stadı terketmeleri unutmadık. Geçen sene yine Bursaspor 'un önüne taş koyduk. Angutlar bundan bahsedin biraz da.

Son resime timsah yürüyüşü yapan embesilleri koyup, hatırladın mı angut yazısını vermek daha hoş olurdu.

İnsanın hakikaten Angut olması lazım geçen yıl aldıkları boy ölçüsüne rağmen hala aynı temayı işlemesine.

Yanıt, -maalesef terbiyemiz el vermediği için- onların hakettiği içerikte olmamıştır, güne de bu atışma damga vuracaktır.

Geçen yıl biz play-off oynamayalım diye kaybettikleri basket maçını unutmadık. :mad:

Bir sözüm de sözlük yazarlarına; geçen yıl terbiye sınırını aşan bir forum için biz de benzer bir index kullanmıştık, inanılmaz tepkiler almıştık. Şimdi o tepkileri Angut.com 'a da yapsınlar.

Ben hayatimda bukadar yüzsüz Bir Taraftar profili görmedim....

Ulan çok degil daha geçen sene kapak taktik...

jkxefl.png

Şuan tek düşündükleri Trabzonun puan kaybı.Bunun için de yapabilecekleri her türlü adiliği deniyecekler.Direkt olarak bu hafta Galatasaraylıyız,bukalemun stayla diyemedikleri için bizi böyle motive etme derdindeler.Çok önemsemiyorum ben açıkçası çünkü bizim gibi çalışmıyor onların beyinleri,etik falan umurlarında değil."Kaba et" korkusu her türlü pisliği yaptırıyor onlara,karakter meselesi.Bu sene Trabzonu yenelim şampiyon olsunlar seneye bunu unutup yine aynı pisliği yapıcaklardır.Çok zekiler ya biz bunu gördükçe camia olarak gaza gelip çok daha motive çıkıcaz Trabzon karşısına.Onur mücadelesi olucak falan filan.Yani bu kadar liseli mantığına,zekasına sahipler işte.

Geçen sene Bornova bld.'ye yatmışlardı hala yatıryorlarmı ilişki durumları ne alemde acaba?

Üst Alt