Havuzdan Çıkacağımızı Acilen Beyan Etmeliyiz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havuzdan Çıkacağımızı Acilen Beyan Etmeliyiz!

Dün geceden beri uyku tutmadı.
Kendi kendimi neden bu kadar kahrediyorum diye kendime çok kızdım ama olmuyor işte ne yaparsam yapayım içimden atılacak bir sevda değil.

Bize karşı tetikçilik yapan fenerasyon ve hakemlere karşı ne yaparız da düzeltiriz diye düşünüyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyor.

Yapılacak tek bir şey var;

-önümüzdeki sene sözleşmesi bitecek olan yayın havuzundan çıkacağımızı şimdiden bildirmeliyiz.

- geçen sezon havuzdan sadece 212 milyon lira almışız.( zar zor 30 milyon dolar yapıyor)

- en çok taraftarı olan kulüp olarak ; 500 milyon dolarlık( 3 milyar liradan) ihaleden sadece 30 milyon dolar almak enayilik gibi.

- bize karşı her türlü oyunu yapan küçük takımlar aç kalmasın ve fenerasyonun geliri artsın diye böyle saçma bir havuzda kalmamaliyiz.

Havuzda Kaldığımız her sene kendi hakkımızı başkasına veriyoruz.

-su an ki ihaleden çıkamayacağımizi biliyorum ama seneye biteceği için bir dahaki ihalede olmadığımızı şimdiden açık açık beyan etmeliyiz

-Gerekirse bu konuda kuşlarla iş birliği bile yapılır

- hiçbir şey yapmasak ve en kötü Sadece kendi evimizdeki maç yayın haklarını 10 milyon liradan satsak 170 milyon lira yapar

- bu parayı verebilecek bir sürü şifresiz kanal var.
10 milyon lirayı şifresiz kanallar bir maçtan reklam geliri olarak çok rahat çıkarır.

Ha çıkıp adam gibi takım kurup (Mersin -ordu maçları gibi) hakemide yenmek var ama bu karşı tarafa para kazandırmaya devam etme anlamı taşır.

kendini bilmemek büyük hataların başında gelir

fenerliler yapardı bunu bir ara çıkalım aziz başkan çıkalım diye

devlet zar zor gidip yayıncı getirmiş ederinin 5 katına satmış da kulüpler dönüyor yoksa kim ne yapsın bu ligi

o havuz olmasa kulüplerin ağzı kokar

gençler artık pl filan izliyor zaten bir de ekstra paramı verecekler şu saçmalığa

Radikal birşeyler yapmassak aynı ezikbahçenin durumuna düşeriz bu yüzden fatih hocanın dedigi gibi resmi siteden açıklama degil ciddi adımlar atmalıyız 2 haftada şampiyonlugu elimizden aldılar hakemler ile bu havuzdan çıkma mı olur başka şey mi olur orası yönetimin kararı bize taraftar olarak desteklemek düşer

Üst Alt