Havuzunuz Başınızda Paralansın! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havuzunuz Başınızda Paralansın!

Cevap: Havuzunuz başınızda paralansın!

Yalnız kamera sistemleri, deplasmandaki maçların yayını vs bunlar nasıl yapılacak kendi televizyonumuzdan veriyoruz diyelim?

ortadaki para inanılmaz.galatasaray tv şifreli olur maç saatlerinde.aylık ücretler 30,40 veya 50 tl yaparsın.inanılmaz bir taraftar potansiyelimiz var.ayrıca kahvehaneler almak zorunda kalırlar.digitürk lig tv yayınından aylık 40 trilyon para kazanıyor.ortadaki kazancı sen düşün.kaldı ki başka bir kurulusa da verilebilir.

Rivadan gelecek gelirleri garanti gösterip kendi maçlarımızı yayınlasak gs tvde? Aylık 50 tl versek bireysel kullanıcı olarak.. Ordanda gelse.. Çok mu basit hesap oldu :)

aylık 50 tl den 100.000 taraftar abone olsa 50.000.000 tl yapar 50 trilyon aylık,yada 30 tl yap 30 trilyon olsun....9 ay 270 trilyon yapar,bunun yarısı masraflara gitse yarısı kar olur:D

aylık 50 tl den 100.000 taraftar abone olsa 50.000.000 tl yapar 50 trilyon aylık,yada 30 tl yap 30 trilyon olsun....9 ay 270 trilyon yapar,bunun yarısı masraflara gitse yarısı kar olur:D

ne 100.000 i?kahvehaneler,cafeler,spor yazarları,türkiyedeki tüm futbolcular,tüm td.ler almak zorunda.20 milyon taraftar var.sayı 100.000 in çok çok üstü olur.

arkadaşlar fikir çok güzelde fikirde kalmasın eyleme dökelim şimdi ne yapıyoruz :yenieek:

Galatasaray TV'ye alınacak reklamlardan bile çıkarırız biz havuzdan gelen parayı çok rahat!

Ligtv'nin 1 milyon üyesi varsa, bunun yarisi Galatasaray'li.. 500bin Galatasaray'li, senelik LIGTV'ye verdigi parayi kendi kulübüne verse, kulüp "para koyacak yerimiz kalmadi" diye KAP'a bildiri girer.. Bilmiyorum çok basit mi düsünüyorum ama koca Galatasaray camiasi bu serefsizlere, para için anasini bacisini bile satacak adamlarla muhattap olmamali.. Kulüpler birliginden çikip, tez zamanda da havuz sistemindende ayrilmalidir.. Ligtv bizim paramizi, Galatasaray'a veriyor, artani da anadolu takimlarina dagitiyor.. Bu ülke de Galatasaray yoksa, bir çok kisi aç kalir.. Gösterelim onlara günlerini.. Haydi Aysal baskan, çik de ki; Siz havuzda yüzmeye devam edin, biz okyanusa açiliyoruz ;)

Ligtv'nin 1 milyon üyesi varsa, bunun yarisi Galatasaray'li.. 500bin Galatasaray'li, senelik LIGTV'ye verdigi parayi kendi kulübüne verse, kulüp "para koyacak yerimiz kalmadi" diye KAP'a bildiri girer.. Bilmiyorum çok basit mi düsünüyorum ama koca Galatasaray camiasi bu serefsizlere, para için anasini bacisini bile satacak adamlarla muhattap olmamali.. Kulüpler birliginden çikip, tez zamanda da havuz sistemindende ayrilmalidir.. Ligtv bizim paramizi, Galatasaray'a veriyor, artani da anadolu takimlarina dagitiyor.. Bu ülke de Galatasaray yoksa, bir çok kisi aç kalir.. Gösterelim onlara günlerini.. Haydi Aysal baskan, çik de ki; Siz havuzda yüzmeye devam edin, biz okyanusa açiliyoruz ;)

süper..

başkan ne olur şu işi yap, bıktım bu pisliklerle aynı havuzun içinde yüzmekten, para için annesini bile satar bunlar

Bunu iyi etüt etmek lazım bilen işi ehli olan arkadaşlar bir tablo çıkarsalar ihtimaller dahilinde en kötü zararı ne olur bu riski göze alabilirmiyiz yada bu risk mi o şekilde tartısalım destek olalım.Eğer bu konuda başarılı olursak bütün ülkeyi mahvederiz kaşınanlar ayaklarımıza gelirler tıpış tıpış hadi bakalım inşallah.

Gstv Aylık 50 Tl'den 500.000 abone olsa ayda 25 trilyon, yılda da 300 trilyon yapar yani 1 yılda klübün bütçesinden fazla para kazanırız uçuşa geçeriz Real Madrid, ManU, Barça kadar gelirimiz olur kısa zamanda... Aylık 50 Tl çok küçük bir para herkes rahatlıkla verir ki milyonlara bile ulaşabilir bu abone sayısı...

Allah aşkına biz bu ezik Anadolu klüplerinin aç karnını doyurmak zorunda mıyız? Ulan birşey değil hem aç karınlarını doyuruyorsun hemde nankörlük yapıp yemek yediği kaba işemiyorlar mı o en çok beni deli edliyor arkadaş.

Yukarda bir arkadaşın dediği gibi onları bırakalım havuza biz okyanuslara açılalım. Çünkü bizim gibi büyük bir klübe böyle büyük hedefler yakışır. O gelirlerle kısa zamanda 400-500 Milyon Euroluk First Class bir takım kurup Şampiyonlar Ligini bile kazanabiliriz...

Hadi Ünal Başkan sen taraftarın sesine kulak veren adamsın sesimizi duy yap bir babalıkta herkes görsün büyüklüğümüzü, etekleri tutuşsun birilerinin. Gelip kapımızda havlasınlar ama çok geç olsun... Sen İşletmecilikten İktisattan anlayan adamsın şu 30 milyon taraftardan nasıl para kazanacağını, takımı Real, Barça, ManU gibi dev bütçeli takımların arasına sokacağını en iyi sen bilirsin. Yap bir büyüklük bizi şu şerefsiz ortamdan kurtar, onlar havuzda kumda oynarken biz okyanuslara açılalım Büyük Başkan :)

bence kendi havumuzu yaratlım. galatasaray tv yi yapalım.

dekoder alıncaksa merak etmeyin en az 500 bin kişi alır. galatasaray tv hem spor hemde başka film kanalları açarak kendi içinde artık büyümelidir. kendi ekonomisini kendi yaratmalıdır.

galatasaray taraftarı bu fikre nasıl bakar bilmiyorum.

hem biz kazanırız-hemde kazandırırız. yurt dışında bunu yapan kulupler var.

yayın gelirini bıraktım. tv den reklam-decoder parası ile zaten lig tv den alcağımız parayı alırız.

şu anda türkiyede başka kulbun kanalıda olamağında göre süper ligte (fbtv saymıyorum şikecilerin).

kendi işimizi kendi görmeyliyiz. kolay değil ama bunu yapacak zekada yöneticilerimiz ve başkanımız var.

BJKtv ve Bursatv de var.

bence kendi havumuzu yaratlım. galatasaray tv yi yapalım.

dekoder alıncaksa merak etmeyin en az 500 bin kişi alır. galatasaray tv hem spor hemde başka film kanalları açarak kendi içinde artık büyümelidir. kendi ekonomisini kendi yaratmalıdır.

galatasaray taraftarı bu fikre nasıl bakar bilmiyorum.

hem biz kazanırız-hemde kazandırırız. yurt dışında bunu yapan kulupler var.

yayın gelirini bıraktım. tv den reklam-decoder parası ile zaten lig tv den alcağımız parayı alırız.

şu anda türkiyede başka kulbun kanalıda olamağında göre süper ligte (fbtv saymıyorum şikecilerin).

kendi işimizi kendi görmeyliyiz. kolay değil ama bunu yapacak zekada yöneticilerimiz ve başkanımız var.

Üst Alt