Havuzunuz Başınızda Paralansın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havuzunuz Başınızda Paralansın!

fener küme düşürüldüğünde yayın gelirlerinin azalacagı iddia eden ve şikeye,şerefsizliğe ses çıkarmayan 16 fenercik e verilecek en güzel cevap ve ceza havuzdan ayrılmak olacaktır.

kendi maçlarımızı kendimiz başka bir platforma ihale ederek veya galatasaray tv de yayınlayarak bu şerefsizlere haklı bir tepki verebiliriz.tff,lig tv,klüpler bu hassas dönemde sınıfta kalmıştır ve bu tepkiyi sonuna kadar haketmiştir!

Cevap: Havuzunuz başınızda paralansın!

Mantıklı aslında, çıkmak için tazminat engeli de sorun değil. D-Smart'la anlaşsak, takla aça aça verirler tazminatı.

Artık Galatasaray yönetiminden yapıcı bir hamle bekliyorum.

Galatasaray çıkınca bu havuzdan, ''dürüst'' Anadolu takımlarının çarkı nasıl dönüyor hep birlikte izleriz.

Havuzdan çıkmak demek ben ligden çekiliyorum demektir. TFF havuzdan çıktık diye ligde mücadele etmemize müsaade etmez. Eğer ligden çekileceksek Beşiktaş ve Trabzonspor'u yanımıza alarak çekilmeliyiz.

Mantıklı bence de... Ayrılalım havuzdan... Maçlar GS TV'de olsun... Başka bir platform üzerinden yayın neden olmasın...

Ünal başkan ses ver bu taraftara...

bu ezikler sırf ceplerine dokunmasın diye göz yumuyorlar.onlara en güzel darbe de yine korktukları şeyler üzerinden verilmeli.galatasaraysız bir yayın ihalesi bi bka yaramaz.görsünler kim büyük!ayrıca bizim yayın gelirlerimizde 3 e,5 e katlar.

Ligden de çekilelim sorun değil ki bu saatten sonra. Önümüzde ki şaibeli sezonu kim izlemek istiyor? Buyursun Fenerbahçe ve kardeş takımları birbirleriyle evcilik oynasınlar, Fenerbahçe'yi peşinen şampiyon yapsınlar. Çok önemli değil.

Havuzdan çıkmak demek ben ligden çekiliyorum demektir. TFF havuzdan çıktık diye ligde mücadele etmemize müsaade etmez. Eğer ligden çekileceksek Beşiktaş ve Trabzonspor'u yanımıza alarak çekilmeliyiz.

tff buna karışamaz.kimse buna mecbur degil.dünyada sayısız örnekleri var.havuzun uygulanmasının tek nedeni anadlu takımlarının maç yayınlarına talep olmayacagıdır.

bunlarını hepsini boş havuza doldurup çakacan kibriti

artık stslden soğudum zaten

gidelim avrupa ligi falan kuralım :D

Tekrarlıyorum, ilk önce Kulüpler Birliği denilen Sirk'den çıkacağız ve daha sonra da havuzdan. D-Smart vs... bir çok kanal balıklama atlayacaktır bizim maçları almak ve tazminatımızı ödemek için. Ve biz bu ligin havuzundan çıktığımız an da, bugün Fenerbahçe'nin ayaklarını yalayanlar, diğer gün bize sırnaşacaklar ama bizden büyük bir Osman'lı tokatı yiyeceklerdir.

ŞEREFLİ GALATASARAY seninle bir kez daha gurur duyuyorum...

metinoktay.jpg

havuzdan ayrılmak harika olurdu. biz bize yeteriz anasını satıyım.

Mantıklı aslında, çıkmak için tazminat engeli de sorun değil. D-Smart'la anlaşsak, takla aça aça verirler tazminatı.

Artık Galatasaray yönetiminden yapıcı bir hamle bekliyorum.

Galatasaray çıkınca bu havuzdan, ''dürüst'' Anadolu takımlarının çarkı nasıl dönüyor hep birlikte izleriz.

D-smartı istemez.onlarda şerefsiz insanlar.

ttnet ip tv ye verelim

onlar geçtiğimiz seneki yayın hakkına katıldılar ama fazla fiyata digitürke vermek için katıldılar.önümüzdeki yayın seçiminde ttnet alcakmış herşeyi yapacakmış almak için

aziz'in kendisi acikladi hem bize hem onlara 100 milyon dolar teklif oldugunu sadece anadolunun ezik klupleri kazansin diye bu lanet havuzun icindeyiz.. tek yapmamiz havuzdan ve klupler birliginden cekilmek olmali..

aziz'in kendisi acikladi hem bize hem onlara 100 milyon dolar teklif oldugunu sadece anadolunun ezik klupleri kazansin diye bu lanet havuzun icindeyiz.. tek yapmamiz havuzdan ve klupler birliginden cekilmek olmali..

evet.100 milyon teklif edilmiş..herkese haddini bildirmek lazım.bence klübe mail gönderelim.duyuralım sesimizi.verilecek en iyi tepki bu olur.

Süper bir fikir İspanya da Barcelona ve Real Madrid de yayın havuzunda değil ve adamlar dünyanın paralarını götürüyor.Ciddi ciddi düşünülmeli bu fikir.

Üst Alt