Hayalinizdeki Serhat Türkel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayalinizdeki Serhat Türkel

hayalinizdeki serhat türkel:D buyrun,ben diyorumki 3-4 kere evlenip boşanmış mutluluğu bulamamış biri,tipinin düzgün olduğunu tahmin ediyorum,çünkü gs li sonuçta:D,tahminim bu

Cevap: hayalinizdeki serhat türkel

İki kaş iki göz iki bacak iki ayak bir burun ve bir ağızı, kısa boy ve zayıf vücutla birleştirdniz mi alın size Serhat Türkel. İyi çocuktur vesselam.

Hayale gerek yok buyrun..

504bb58acca4fa86f0c1fc63835d2131.jpg

Cevap: hayalinizdeki serhat türkel

ulan bu serhatın kısa boylu adamları niye sevmediği ortaya çıktı,kompleksli herif:D

Cevap: Hayalinizdeki Serhat Türkel

Serhat'la mutlaka halı saha maçında görüşücem gelirse. Acaip merak ediyorum kendisini.

Galatasaray'lı olmadığını idda edenler formasına dikkat etsin..:)

Yok sakatlık olmadı Allaha şükür , kıran kırana maçtı , her maçta olur öyle şeyler. Eğer kendi fotosunun yayınlanmasından rahatsız olmazsa ki olacağını da zannetmiyorum 3. Gscimbom Halısaha topiğinde resimler mevcuttur.

Maça gelen kişi başka kişi değilse ben doğru olduğu kanaatindeyim.Ama her zaman söylemişimdir. Serhat kötü biri değildir. Onu anlamayanlar vardır o kadar.

Serhat doğruyu söyler demedim , anlaşılmaz bazen o kadar. İyi niyetinden hiç şüphe etmedim ben.

Serhat nasıl yonadı bari onu söyleyin.

Zira dün bir başlıkta gerekli kondisyon yüklemelerinden sonra ortasahamızda rahatlıkla oynayacağını ifade ediyordu:p:p

Üst Alt