Hayat'ta En Uyuz Olduğunuz Şeyler Neler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayat'ta En Uyuz Olduğunuz Şeyler Neler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet arkadaslar, soru cok net.

cok eglenceli mesajlar olacagini düsünüyorum :D

acilisi ben yapiyorum:

sahsen en uyuz oldugum seylerden birisi kahvaltin daha bitmeden annenin masayi toplamak icin yiyeceklerin ile alakali binlerce soru sormasi 'bunu yiyecek misin, sunu yiyecek misin, bunu yemiyorsun'. Akabinde cay almak icin ayaklanmasi ve yer yaptigin halde, ki buna da cok uyuz olurum, yine de sürtünerek masadan kalkmasi. cayi aldiktan sonra masaya otururken de yine ayni senaryo yasanmasi :mad:

Cevap: Hayat'ta en uyuz oldugunuz seyler neler?

Hazır yemek yerken uyuz olduğun şeylerden bahsetmişken...

Yemek yerken aile büyüklerinin zırt bırt "şunu getir" demeleri.

Uyku felci gecirmek. Karabasanda diyebiliriz.

Yukardaki arkadaş uykudan bahsedince bu geldi aklıma.

Bazen cok yorgun oldugumda, yada rahatsız bir yerde yattığımda uyku felci geciriyorum eminim hepinize oluyordur.

Beynin uyanır ama vücudun uyanmıyor. Düşünebiliyorsun görebiliyorsun ama vücudunu hareket ettiremiyorsun. Üzerinde bir deve ağırlığı hissediyorsun ve birden tüm gücünü beyninde toplayıp kendini öne atıp uyanıyorsun. Çok sinir bozucu bir durum :)

Vejetaryenler dışında tüm insanlığın beslenme şekline uyuz olurum

Futboldan zerre anlamayıp her derbiden sonra ``6s,cincon y haaaaXD`` şeklinde konuşan angut dişi yaşam formları.Uyuzluk bir tarafa hepsini toplayıp AC130'un 105 mmlik topuyla üzerlerine ateş etmek istiyorum o derece.:asd:

sabah uyandığımda ilk yarım saatlik zaman dilimi içinde bana soru sorulması ,

türk medyası,

türkiyede iş yapmadan ünlü olan herkes,

resmi daireye işimin düşmesi,

işgüzar insanlar,

gazla çalışan insanlar,

dolandırıcılar ...

şu cincon muhabbeti beni de deli eder

koyulan her lakabı sindiren umursamayan kızmayan ben yaşar usta :D bu cincon ve 6S demelerine dayanamıyorum

boğazını sıkıp atasım geliyo cincon diyen angutları

Otobüste osurana uyuz olurum. Karısını dövene ifrit olurum. Yolda kadına kıza laf atana nefretlik olurum. Sarı dediğimde kırmızı diyecek kıza hasta olurum ;)

Problem ve başarısızlık olsa gerek. Özellikle gözden kaçan hatalarla oluşan problemlerden nefret (f harfine vurgu yaparak) ediyorum. Basit bir şeyin bile karmaşık hataları olabiliyor ve bu durum da hem zamandan hem de itibardan çalıyor.

Dükkana gelip bişeylerin fiyatını sorduktan sonra alakasız şeyler alan müşteriler.

facebook'da kendi yazdığı,paylaştığı şeyi beğenenlere uyuz olurum. ağzını kırasım gelir.

Cıkcık ben kan revan görüntüleri izlemem. Tarzım değil ;) Ama Et yerim Balık yerim Tavuk yerim. Yemekte bunlardan birisi olmadımı kafayı yerim :) Tanrının bize bahşettiği nimetlerden ne diye vazgeçeyim? Ha karşı olduğumuz şeylerde yok değil maymun olur, akrep olur, köpek olur, yılan olur vs ha birde bunlar var tabi!!!

İşte penis lokantası! foto galerisi 1 - 12 Mayıs 2008 Pazartesi

Kan revan görüntülerden utan. Löpür löpür et yiyenlerden utan.

Utanılacak bir liste yaparım oturur okuduğun için kendinden utanırsın. Pöhh :ays:

Fenerlilerin embesil gibi davranmalarına bide dalgaya alınmaya tahammül edemem.Kavgaya kadar gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt