Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

17 Gökhan Töre

Doğum tarihi: 20.01.1992

Doğduğu il: Köln

Boyut: 1,76

Uyruk: Türkiye

Almanya

Pozisyon: Orta saha - Sol Kanat,Orta,Sağ Kanat

Ayak: cift ayakli

Piyasa değeri: 9.500.000 TL

4.000.000 €

Bence bu çocuk yeni Hasan Şaş.Türk futbolunun en büyük sorunu olan hız,çalım ve teknik bu arkadaşta var zira yerli futbolculara baktığımızda elle tutulur gözde bir futbolcu gerek almanya gerek ingiltere gerekse rusyada tanınıyor ama türkiyede değer verilmiyor bu adamı alan takım 5 sene rahat eder.Bizde takımıza bu adamı dikte edelim arkadaşlar yardımcı olun mail atalım pankart açalım birşeyler yapalım yardım edinn.BU ADAMI KAÇIRMAYALIM

Töre kulübünü reddetti

Hiddink döneminde giymeye başladığı A Milli Takım formasıyla kendisini kanıtlayan Gökhan Töre ilginç bir karar verdi

Bundesliga ekibi Hamburg'da forma giyen milli oyuncumuz Gökhan Töre'nin kulübünün kontrat uzatma teklifini reddettiği öne sürüldü.

Alman gazetesi Bild'in iddiasına göre Mart ayı içinde, oyuncunun 2014'te sona erecek olan kontratını 2016'ya kadar uzatmak isteyen sportif direktör Frank Arnesen, Gökhan Töre'den ret yanıtı aldı.

Gazetenin haberine göre Gökhan, şu anda 400 bin euro olan yıllık ücretini 800 bin euroya çıkarmayı teklif eden Arnesen'e, daha fazla para istediği için ret yanıtı verdi. Kulübün başarılı oyuncuyla Mayıs ayında bir daha masaya oturacağı belirtiliyor.

Hamburg, Gökhan Töre'yi satması halinde elde edeceği bonservis bedelinin yarısını oyuncunun eski kulübü Chelsea'ye verecek.

En kötü 5-6 ya alınır bu kulüp gs olmalı maçlarını izleyin lütfen

Cevap: Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

Yapmayın yahu şöyle şeyler

ya abi gaza getir beni kulube mail atayim, su yaziyi biraz daha gaza getirici hale getirsen, hemen atarim

Bence bir GSC Temsilcisi tayin edelim ve kulübe bu temsilcinin Fatih Terim'in asistanı olması için mail atalım. Böylece sık sık mail atmayız, GSC Temsilcisi isteklerimizi iletir.

NASIL?

gerek yok böyle şeylere. Koskoca imparator var takımın başında, istiyorsa alır.

üstad sen renklendir biraz işte 1-2 video atıver adamla ilgili dostlara mesajlar falan yardımmmmm kaçacak adam fener alacak bizde öyle bakacazz

her şeye mail atıyoz, kim çıkarttı bu mail olayını

Bence bir GSC Temsilcisi tayin edelim ve kulübe bu temsilcinin Fatih Terim'in asistanı olması için mail atalım. Böylece sık sık mail atmayız, GSC Temsilcisi isteklerimizi iletir.

NASIL?

gerek yok böyle şeylere. Koskoca imparator var takımın başında, istiyorsa alır.

taraftarın istekleride önemli talha kardeş Gökhan Töre yerliler arasında 1 numara yalanmı diri hızlı çalımcı teknik

söyle yerli bir kanat bana

taraftarın istekleride önemli talha kardeş Gökhan Töre yerliler arasında 1 numara yalanmı diri hızlı çalımcı teknik

söyle yerli bir kanat bana

Bunu hoca da görüyordur eminim ki.

Taraftarın istekleri bitmez. Biri sol açığa Kalou'yu ister, diğeri Emre Çolak iyi der. Yani herkes istediği oyuncu için mail organizasyonu düzenlese anlamsız olur.

Satılırsa yarı parası Chelsea'ye gidecek bir oyuncu.

Hamburg'da kolay kolay bırakmaz.

Unutun Töre'yi.

hakan diyorum ya sana, gaza getirici bir sekilde birsey olsaydi yazdigin, actigin, millet destek verirdi, gaz yok, gaz yoksa, millette yok

bir dahaki sefer gaza getirici birseyler yap

Taraftarın istekleri bitmez. Biri sol açığa Kalou'yu ister, diğeri Emre Çolak iyi der. Yani herkes istediği oyuncu için mail organizasyonu düzenlese anlamsız olur.

emre çolak kanat değil bırak emre diyen adamı yayla kupasını izlesin

kalou olabilir yabancı o konumuz o değil

Yerli transferinde sepet dar arkadaşım sen bana yerli bir kanat önerebilirmisin g.töreden daha iyi olacak ama?

Yerli transferinde sepet dar arkadaşım sen bana yerli bir kanat önerebilirmisin g.töreden daha iyi olacak ama?

yigit gokoglan nasil, gokhandan kötü mü abi?

Öneremem. Gerek de duymam.

O zaman anket acin sadece bir oyuncu icin mail kampanyasi yapilsin her yil. Biliyorsun ki bu bitmeyecek diger turlu. Bir oyuncu secilsin GSC bu yil en cok bu oyuncuyu istiyor diye mail atalim, diger bu tip basliklari da kapatirsiniz.

Terim'in daha once veto ettigi adamlar ankete koyulmazsa daha dogru olur tabi.

hakan diyorum ya sana, gaza getirici bir sekilde birsey olsaydi yazdigin, actigin, millet destek verirdi, gaz yok, gaz yoksa, millette yok

bir dahaki sefer gaza getirici birseyler yap

salmancım olmuyor ama bak fıstık gibi topçu göz göre göre ezikbahçeye gidiyor

Üst Alt