Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Cevap: Manyak Bir Konu:Hadi fenerli Olalım, Konusuda:Şike Operasyonu

abi ben dalga gecmeyelim demedim yanlış anlama. o şerefsizler aklıma geliyo:)

Aslında benimde fener bu kadar umrumda olmaz benim 4 tane kardeşlik var ilkokuldan beri hiç ayrılmadık herkes evli çoluk çocuk sahibi kardeşim hepsi fenerli be bir ben varım aralarında çıkıntı dalga geçmesi çok zevkli oluyor daha bir eğleniyorum :)

Öyle boş beleş adamlarda değil biri üstteğmen biri öğretmen biri ekonomist biri genel müdür ama görsen çocuk gibi oluyolar sus lan şikeci diyince :D

Aziz maskelerini takıp Beyoğlu'na girmeyi deneyelim. Yine hüsran olacak ama mallık bizim işimiz hadi beyler toplanın.

beyler olayın gerçek yüzü çıktı ortaya Hillary Clinton bizim başkana aşıkmış başkan yüz vermemiş oda sen görürsün o benden çok sevdigin aşık oldugun takımını ne hale getiricem diyip dügmeye basmış :D

Aslında benimde fener bu kadar umrumda olmaz benim 4 tane kardeşlik var ilkokuldan beri hiç ayrılmadık herkes evli çoluk çocuk sahibi kardeşim hepsi fenerli be bir ben varım aralarında çıkıntı dalga geçmesi çok zevkli oluyor daha bir eğleniyorum :)

Öyle boş beleş adamlarda değil biri üstteğmen biri öğretmen biri ekonomist biri genel müdür ama görsen çocuk gibi oluyolar sus lan şikeci diyince :D
yani utanıyorlar. etrafında öyle fenerli varsa hic bırakma onları. benim etrafımda niye yok böyle fenerli.:)

hemen brezilya ligine taşınalım alex brezilyayı cok iyi tanıyor. aziz yıldırımıda hemen metristen brezilya mapushanesine sokmamız lazım. aziz olmadan asla.

şampiyonlar ligine gitseydik gelecek parayla messi ve ronaldoyu alacaktık ama bu durumdan çok şikayetçi olan barca ve real uefayı sıkıştırdı ve önümüzü kestiler :(

Beyler interli samuelle etoo alışveriş yapıyorlarmış bizim arkadaşın dayısının çalıştıgı magazadan samuel lan şu trabzona yatalım fenerlileri uyuz edelim hehee demiş interin trabzona neden yenildigi belli oldu

Boşta bulundum bütün laptop kahve oldu Allah'ta sizi güldürsün

ölmeden torunumun türkiye kupasını görmesini istiyorum :(

Şikeyi şimdi boşverin de, Tevez'i alıyormuşuz arkadaşlar. Manchester City yönetimi Tevez'e "ya Fenerbahçe'ye gidersin, ya da bir daha forma giyemezsin" demiş. Bu ligde bizi şikeci hakemler bile tutamaz artık. İstedikleri kadar GS,BJK,TS,BS lehine şike yapsın şerefsizler, Tevez gelirse play off'a gerek kalmadan şampiyon oluruz. 32 numara boşta dimi.

beyler barcelonaya mail atalım maça siyah formayla çıksın aziz başkanın tutuklanmasını protesto amaçlı :D

Biz ABD'den büyük oldugumuz icin bir Amerikan oyununa geldik. Sikeyi bizim baskan yapmadi. CIA'nin ajani bizim baskan kiligina girip sikeyi yapti. Kabak bizim basimiza patladi. Baskanimiz hapisten cikar cikmaz Amerika'yi fethedecegiz...

bence kendi ligimizi kendimiz kuralım.

(not:gerçektir,antuda bizzat gözümle gördüm)

Biz ABD'den büyük oldugumuz icin bir Amerikan oyununa geldik. Sikeyi bizim baskan yapmadi. CIA'nin ajani bizim baskan kiligina girip sikeyi yapti. Kabak bizim basimiza patladi. Baskanimiz hapisten cikar cikmaz Amerika'yi fethedecegiz...

of of ağır kimyasallara uzun süreli maruz kalmış bu beyin hasarı var :D

Üst Alt