Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Cevap: Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

fenerlilerin kendilieriniz temiz gösterdikleri nokta sike yapsaydık turkiye kupasını alırdık ulan sampiyonlukla turkiye kupası birmi dingiller

Beyler, biz şike yüzünden "Baba"'yı aldık diye mi Beşiktaş Bebe'yi Eskişehir Dede'yi aldı, bu kadar kıskançlık olmaz,her şeyimiz taklit ediliyor,büyük marka olduğumuz buradan belli.

aktion033.gif
aktion033.gif
aktion033.gif

+19o7

Başkanım bugün yine RÜYAM'a girdin , Odanda duvarlara cızık atıyordun , karnın açlıktan horul horul horluyordu. Ağzın kokuyordu açlıktan , bende sana tavada sucuklu yumurta kızarttım yersin diye ama..... Rüyaymışşşş :( başkanım yumurtanın kokusunu bile hissetmedi , rahat uyu başkanımmmmmm dişlerini fırçalaaaa :(

Ya cemaat bank asya ligi sayesinde bank asya reklamını yapmak için bizi kullanıyor! Trt cemaatin, bank asya trt de yayınlanıyor! Renktaşlar aziz başkanımız için bundan sonra bank asyadan alışveriş yapmıyoruz (===()???))(((SSSS errorr)

Beyler stochu kovalım takımdan.Düşündüm de bu adam bize geldiğinde şampiyonlar ligi için geldim demişti.Bu adam geldi gidemedik, bence bu adamı satarsak bu beladan kurtuluruz! (H)

aziz başkanım o soğuk betonda otururuken biz burada kaloriferleri nasıl yakarız...:(

Fenerbahceliler olarak 19 Ocak Saat 10.00'da erzak topluyoruz , bunun yanında elektrikli ısıtıcıda aldık başganım rahat uyusun diye. aramızda kalsın çok istediği posterler vardı duvarlara asmak için gittik arkadaşlarla lopez posterleri aldık. başganım için dünyayı yakarım.

amaaa

Aziz başkanımız cemaatin komplosuna iftiralarına kurban gitti maalesef.Hatta bazen düşünüyorum da bu işin içinde illimuniati de olabilir.Aziz başkan gibi class bi adamı çekemedikleri için oluyo bunlar hep :(

günaydın başkanım :sad007:

ellerim titriyor başakım derken :(

Farkındayım yoldaş, yazamamışsın zaten ellerinin titremesnden :sad007: Herkeste senin bu hissettiklerinin yarısı olsa biz cumhurbaşkanımızı şimdiye çıkarmıştık içerden.. Gelgör ki bazen şike yapmış olabiliriz deme gafletine düşen sapkınlar çıkabiliyor aramızdan.. Açıkça söylemek gerekirse onlardan biri, ben olabilirim de olamayabilirim de :SS:

Üst Alt