Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Cevap: Manyak Bir Konu:Hadi fenerli Olalım, Konusuda:Şike Operasyonu

yeter artık ben bıktım bu ligden. bizden başka herkes şike yapıyor, üstüne bir de bizi suçluyolar.

derhal japonya birinci ligine müracat etmemiz lazım. maçlarımızı orda oynarız. biz gidince değerimizi belki anlar 6s ve 8 taş

Yillarin sikeci 6s'si simdi sutten cikmis ak kasit numarasi yapiyor.

Şşşşş. Laaaaaaannnn. Lan bakın ne duydum, simitçiyle tamirci çırağı aralarında konuşuyorken duydum. Manyak haber olum.

Aziz babamız, stad çevrelerinde sosis satış ihalesine girmiş. Platini denen dallama da girmiş ama Başkan BABAMIZ AZİZ'imiz kazanmış. Sonra Platini uyuz olmuş ve bütün bunlar o ihalenin sonunda çıkmış. Ve bu olayı çözmek için Obama bütün Dünya lidelerini toplayacakmış. Oh be KURTULDUK

Cemaat'in bize olan garezi...

son kale olarak bizi görüyorlar...

allah belanızı versin emi...

fenerbahçem hepinize ot tıkayacak...

Aziz başkanımız 103 gündür o betonda otururken ben burada nasıl kaloriferleri yakarım...:sad007:

Barcelona'yı geçtik kestiler önümüzü

yıl:2011 yer: İstanbul

Arkadaslar dun bir kafede oturmustum. Bir sonraki masada TFF'nin iki yetkilisi oturuyordu. Kulagimi kabarttim ne diyorlar diye. Biri "Nasil da Fener'in onunu kestik, yoksa onlerinde duran olamayacakti" dedi. Digeri "Iyi de olmayan delillerle nasil bir ceza verecegiz?" diye sordu. Otekisi de "Merak etme se, Platini ile anlastik, onlarin da destegi ile yoluna koyacagiz her seyi" dedi.

Altta yorumlar:

1) Vay serefsizler

2) FB'yi kimse yikamaz.

3) Ozluyoruz Aziz baskan.

Metrisi basalım başkanı alalım almanyaya kaçıralım koşarak

yeter artık ben bıktım bu ligden. bizden başka herkes şike yapıyor, üstüne bir de bizi suçluyolar.

derhal japonya birinci ligine müracat etmemiz lazım. maçlarımızı orda oynarız. biz gidince değerimizi belki anlar 6s ve 8 taş
fenerli olalım derken b.kunu cıkarmayalım. o GS KELİMESİNİDE DOGRU YAZALIM. SONRA BURDAN ALINTALIYIP DALGA GECİYORLAR.

Aziz Yıldırımın şişme bebeği yapılıp satılsın.Onun hasretini dindirmiş oluruz.

Üst Alt