Hayırlı Cumalar - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlı Cumalar

Ali Koç beyefendinin yönetim kuruluna girdiği için bizi bıraktığı söyleniyor. Etik olmazdı tabi Galatasaray forumunda takılması.
komutanın baden würtembergin neresindensiniz? yani aslen? yoksa bavyeralı mısınız? fulda gap hakkında ne düşünüyorsunuz saksonyalı komşularımız hala şikayetçi. cidden üstat neresindensiniz?

Demek oyun oynuyoruz, sevdim bunu.
Cevap veriyorum ben aşağı Sakso(nya) eyaletinin Göttingen şehrinde ikamet ediyorum. Hürmet ve saygılarımı kabul etmenizi rica ediyorum.
kabul ediyorum ama cevabınızı değil geç kaldınız o arada netten bakmış olabilirsiniz bence kenan bey samsun dolaylarından forumumuza iştirak ediyorsunuz kuvvetle muhtemel kafkas kökenlisiniz arz ederim :) şaka yapıyorum renktaş allah rahatlık versin

kabul ediyorum ama cevabınızı değil geç kaldınız o arada netten bakmış olabilirsiniz bence kenan bey samsun dolaylarından forumumuza iştirak ediyorsunuz kuvvetle muhtemel kafkas kökenlisiniz arz ederim :) şaka yapıyorum renktaş allah rahatlık versin
Yok ben Ukrayna dan iştirak ediyorum. Hidayet Sarıdağ beyefendi bunu onaylayacaktır.

Üst Alt