Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Barış o çift far olan Polo'lara kesin bak.

İç döşemesi de bej rengi oluyor. Çok şık araba bence.

Otomatik al, manuel vites araç görünce tüylerim diken diken oluyor artık. 2 senedir çok alıştım. :)

Arkadasım granada aldı suan garajda çaça bişey oluo merakın varsa tavsiye ederim

Ben sana 1-2 saate yazarım birşeyler de. Kullanım amacın nedir? Okula gidip gelmek amaçlı mı? Yani benzin sıkıntısı yaşarım dizel olsun şöyle olsun böyle olsun var mı kesin şöyle olmalı dediğin bir özellik fln?

Ben sana 1-2 saate yazarım birşeyler de. Kullanım amacın nedir? Okula gidip gelmek amaçlı mı? Yani benzin sıkıntısı yaşarım dizel olsun şöyle olsun böyle olsun var mı kesin şöyle olmalı dediğin bir özellik fln?

Emre biraz da buradan gaza gelip benzinli aldım ben.

2010 Opel Astra Sedan.

Enjoy Sport model, Easytronic.

18.000 km. Kaza-boya falan yok.

Donanım olarak da baya iyi.

Kaç liraya almış olsam iyi sence? :)

Okula gidip gelme amaçlı kullanıcam evet.Ama benzin sıkıntısı çok olmaz ama abartmamakta lazım.Çok eski olmasın istiyorum en aşağı 2003 model falan...

Emre biraz da buradan gaza gelip benzinli aldım ben.

2010 Opel Astra Sedan.

Enjoy Sport model, Easytronic.

18.000 km. Kaza-boya falan yok.

Donanım olarak da baya iyi.

Kaç liraya almış olsam iyi sence? :)

33-36.000TL civarıdır en aşağı sanırım. Ama Easytronic söylediğin gibi çok çok iyi değil benim gördüğüm. 1 ve 2. vitesler sarsıntılı oluyor.

33-36.000TL civarıdır en aşağı sanırım. Ama Easytronic söylediğin gibi çok çok iyi değil benim gördüğüm. 1 ve 2. vitesler sarsıntılı oluyor.

32.750 TL verdim. Herkes iyi fiyata almışsın diyor, bir de sana sorayım dedim. :)

Easytronic de benim beklediğimden daha randımanlı çıktı diye öyle dedim. 2.viteste bir sorun olduğu doğru. Ama benim işimi fazlasıyla görüyor. Aracı beğendim açıkçası.

Dizelden çıktıktan sonra bana oldukça seri geldi.

Ha bir de Sport moduna aldığım zaman çok daha rahat vitesler.

Cevizlibağ'daki Odak'ta ekspertiz yaptırdım. 300 TL aldı herifler.

32.750 TL verdim. Herkes iyi fiyata almışsın diyor, bir de sana sorayım dedim. :)

Easytronic de benim beklediğimden daha randımanlı çıktı diye öyle dedim. 2.viteste bir sorun olduğu doğru. Ama benim işimi fazlasıyla görüyor. Aracı beğendim açıkçası.

Dizelden çıktıktan sonra bana oldukça seri geldi.

Ha bir de Sport moduna aldığım zaman çok daha rahat vitesler.

Cevizlibağ'daki Odak'ta ekspertiz yaptırdım. 300 TL aldı herifler.

Hayırlı olsun iyi fiyata almışsın. KM'de düşükmüş kısaca sıfır almışsın ucuza işte. Ama yakıt olayı nasıl bilmiyorum iyi mi yani?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt