Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Öğrenciysen okula gidip gelmek için alacaksan motorsiklet al bence fazla kasma.

ilk arabam opel corsa idi sağolsun üni hediyesi olarak almıştı , ilk araba olarak tavsiye ederim değiştirene kadar bir buçuk sene hiç sorun çıkarmadı arabayı vura kıra öğrendik ayrıca yakıt durumu olarakda iyi ve satarken de fazla fiyat düşmüyor ...

Öğrenciysen okula gidip gelmek için alacaksan motorsiklet al bence fazla kasma.

Motosikletlerle ilgilenmiyorum

ilk arabam opel corsa idi sağolsun üni hediyesi olarak almıştı , ilk araba olarak tavsiye ederim değiştirene kadar bir buçuk sene hiç sorun çıkarmadı arabayı vura kıra öğrendik ayrıca yakıt durumu olarakda iyi ve satarken de fazla fiyat düşmüyor ...

Opel korsa güzel ama eski kasaları çok küçük :( Ama 307 olmazsa 206 dansa opel korsa iyidir :)

konunun kilitlenmemis olmasi dusundurucu

Düşünmeye devam

307 muhteşem araba fln değil. Kaldı ki senin bütçeye temiz 307 bulman çok zor.

Biraz zorlasan kendini Golf bulabilirsin temiz.

Peugeot 307 , Fiat Punto , Eski kasa Opel Astra (HB ya da Sedan) bu arabalar hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar burada paylaşabilir mi görüşlerini ??

Punto 1.3 multijet bulabilirsen kaçırma. Aşırı az yakan ve fiyatına göre oldukça elektronik bir araç. Kullanması da kolay.

araba-dodge-viper_137.jpg

Bende bundan var sanada öneririm (şaka bu arada arkadaşlar ) ezmeye çalışmayın

Sabredeyim dedim arabayı reddettim.Üniversiteyi kazanırsam daha iyisini aldıracağımı bilerek.İnş kazanırım.Öneriler için teşekkürler konu KİLİT...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt