Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abiler ilk arabamı alıyorum.16-17 bin liraya kadar bütçe verdiler :).Hatchback tercihimdir.2. el arabaları araştırıyorum şimdi.Sizin de fikirlerinizi almak isterim...

Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Emre Saykal danışmadan bekleniyorsunuz.

Ben Ford Fusion almıştım 22 bin liraya, 2005 model, 2009'da aldım ben tabii.

Ford Fiesta falan bak tam bilmiyorum, ben Ford severim.

Kardeşim hayırlı olsun, dikkatli kullan.

Farların ve yolun açık olsun :-)

O fiyata çok güzel otomatik VW Polo bulursun.

Geçen gün bir arkadaşa aldık 18.000 TL'ye.

Bende 2010 Opel Astra Sedan var. Opel'lerin Easytronic vites sistemi beklediğimden iyi çıktı. Corsa'lara da yönelebilirsin.

Citroen C4,C3 2006 civarı

Honda Jazz yada tavsiye etmesemde 2004 civarı Wv Polo bulabilirsin.

Peugeot, Renault, Fiat, Opel uzak dur, sana göre arabaları yok yaşın daha genç nasılsa ileride binersin.

O paraya şekil olsun diye yaşlı araba alma, en kötü 2004 olsun, daha düşük opsiyonlu model al daha iyi.

18 yaşında araba alıyorsun demek.Harbiden zengin detected.

Alacak tabi, benim de o yaşlarda merakım vardı, ne hayaller kurardım. Ama verdiler bir külüstürü altıma sonra araba maraba pek umurumda olmadı. :D Konforlu olması yeterli benim için, zaten işe-git gel dışında arada sırada bir yerlere gitmek dışında başka işime yaramıyor. İstanbul'da zaten araba kullanılmıyor, ne yapacaksın lüks aracı değil mi? :)

Bi tane polo buldum 1.4 motor 2006 model tek kapı siyah.Çok güzel.15.000. lira.Manuel vites.

Bir tane de Honda Civic 1.6 vtec sport var.Otomatik vites.Siyah.17.000. küsür o da hoşuma gitti.Şimdi Peguoet ları araştırıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt