hayri cund - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayri cund

Abartısız söylüyorum foruma basladığımdan beri beni 5 kez falan dövmüştür. Hepside mal mal hareketlerim yüzündendir.

Ilkinde o zamanlar ilkokula gidiyoruz. Okul dönüşü annemde vardı yanımda ona sınıfta hiç arkadaşım yok sebebi de bu cocuk. Sınıfın populeri ama beni küçük görüyor demistim.
Hayri utanmıştı, yok öyle birsey teyze ben ona sınıfa kaynaşmasına yardim ederim demisti.
Ertesi gün bana yardım etmiş sınıfa beni tanıtmıştı. Refik ve Emirin liderlik ettiği grupta ilgiden uzak birşekilde sıranın köşesinde sohbete eşlik etmeye çalışıyordum. Sonra hayri'ye konusmaliyiz dedim.

Istedigim bu degildi benimde senin gibi populer biri olmami sagla dedim. Akisina birak doruk zamanla seni kabullenirler kendin ol demisti. Tamam ama gene de yardim et dedim.

Sonra ee Refik ablan napiyor dedim. Anlamadım dedi? Seni okula bırakan ablan degil mi derken hayri araya girdi. Dorukla biz ayni sokakta oturuyoruz kafa cocuktur dedi. Bende geceleri balkondan sokaga kadar işeme yarışması yapiyoruz biz dedim.
Yok öyle birşey dedi hayri sonra ben yine refik ablan mı o deyince benim iki katım olan cocuk uzerime uçtu. Hepsi beni dövdü tanri biliyor ya bir tek hayri vurmamısti.

Sabah yine beni annem okula birakmak icin goturmustu. Sonra ben siraya koşmustum o sira annemde hayriyi cekmis kenara dorugun ustunu yirtmissin, neden yaptin ailene sikayet edecektim ama doruk yanlislikla yapti dedi. Güzel güzel oynayin tamam mi demisti amerikan trasi saclarini bozarak kafasini sevmisti.

Sonra sari saclari ve beslenme cantasi savrularak siraya gelmisti. Gunaydin demistim ama yuzu barut gibiydi.
Ilk teneffuste yine hic birsey olmamis gibi aralarina gitmistim. Bilgisayar hakkinda birseyler konusuyorlardı bende de atari var kaset takas isteyen varmı demistim ama yine laflarim havada kalmisti. Bende ictigim meyve suyunu, su savası diyerek ustlerine sıkmaya başlamıştım. Yine tüm grup bana saldirmaya başlayınca hayri durun diyerek mna kdum ibnesi diyerek tek başına bana saldırmıştı. Ilk dayagimi o gün yemistim. Sabahta annem hayriye ozel kek yapmisti. Ilk kez doruk bu gece kabus gormeden ve bizi yormadan kendi başına uyudu demisti.

df9.gif

Hayri şaşırmıştı ve o andan itibaren hayatın tüm dinamiklerini çòzmüş, büyük bir aydınlanma yaşamıştı.

Üst Alt