hayri cund

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Diyaloğu kelime kelime hatırlamıyorum üzerinden de bir 7-8 sene geçmiştir onu belirteyim baştan.
Forumda x kişisi bir futbolcuyla alakalı yorum yapar. Hayri alıntılar, olaylar gelişir:

X kişi: Ben kendi görüşümü yazıyorum sen beni eleştiremezsin!

Hayri P. Cund: Kimsenin yorum yapmasını istemiyosan foruma niye yazıyosun. O zaman otur odanda bunları bir kağıda yaz sonra kağıdı ufak parçalara ayır o parçalardan gemiler yapıp nehre bırak biz de onları bulup ne demek istediğini çözmeye çalışalım prison breakteki gibi.

*orijinal diyaloğa sadık kalmak adına dil bilgisi kurallarını atladım.

@Hayri Cund

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Diyaloğu kelime kelime hatırlamıyorum üzerinden de bir 7-8 sene geçmiştir onu belirteyim baştan.
Forumda x kişisi bir futbolcuyla alakalı yorum yapar. Hayri alıntılar, olaylar gelişir:

X kişi: Ben kendi görüşümü yazıyorum sen beni eleştiremezsin!

Hayri P. Cund: Kimsenin yorum yapmasını istemiyosan foruma niye yazıyosun. O zaman otur odanda bunları bir kağıda yaz sonra kağıdı ufak parçalara ayır o parçalardan gemiler yapıp nehre bırak biz de onları bulup ne demek istediğini çözmeye çalışalım prison breakteki gibi.

*orijinal diyaloğa sadık kalmak adına dil bilgisi kurallarını atladım.

@Hayri Cund
Meral diye bir kızın kendi adını MerAL diye paylaşmasına yönelik harf seçimleri enteresan lafı da iyidi tabii en efsanesi internet faturası olayıdır bilmem hatırlar mısın

Hayri'ye de birinin laf atması vardı yakın zamanda eşek-hoşaf benzetmesinden

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Meral diye bir kızın kendi adını MerAL diye paylaşmasına yönelik harf seçimleri enteresan lafı da iyidi tabii en efsanesi internet faturası olayıdır bilmem hatırlar mısın

Hayri'ye de birinin laf atması vardı yakın zamanda eşek-hoşaf benzetmesinden
Eşek-hoşaf olayını hatırlar gibiyim ama internet faturası çağrışım yapmadı. Neydi olay kesin bombadır sen söylediğine göre.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Eşek-hoşaf olayını hatırlar gibiyim ama internet faturası çağrışım yapmadı. Neydi olay kesin bombadır sen söylediğine göre.
Serkan diye bir almancı - pkk destekçisi vardı, buna anadolunun köyünde yaşıyor, amerikadayım diye milleti yiyor demişti.

Hayri de evin internet faturasını orta parmak hareketi çekerek yollamıştı cevap olarak :asd:

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Hakiki ismi Hayrettin Cündübeyoğlu

sent via GSC

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Sinan Bey yalan söylüyorlar Hüseyin Polat Cunda. Hatırlarsanız adında P. vardı.

Arif Çelik

10 Numara!
inşallah kardeşi emir sato'da geri döner.

Üst Alt