hayri cund - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayri cund

Diyaloğu kelime kelime hatırlamıyorum üzerinden de bir 7-8 sene geçmiştir onu belirteyim baştan.
Forumda x kişisi bir futbolcuyla alakalı yorum yapar. Hayri alıntılar, olaylar gelişir:

X kişi: Ben kendi görüşümü yazıyorum sen beni eleştiremezsin!

Hayri P. Cund: Kimsenin yorum yapmasını istemiyosan foruma niye yazıyosun. O zaman otur odanda bunları bir kağıda yaz sonra kağıdı ufak parçalara ayır o parçalardan gemiler yapıp nehre bırak biz de onları bulup ne demek istediğini çözmeye çalışalım prison breakteki gibi.

*orijinal diyaloğa sadık kalmak adına dil bilgisi kurallarını atladım.

@Hayri Cund

Diyaloğu kelime kelime hatırlamıyorum üzerinden de bir 7-8 sene geçmiştir onu belirteyim baştan.
Forumda x kişisi bir futbolcuyla alakalı yorum yapar. Hayri alıntılar, olaylar gelişir:

X kişi: Ben kendi görüşümü yazıyorum sen beni eleştiremezsin!

Hayri P. Cund: Kimsenin yorum yapmasını istemiyosan foruma niye yazıyosun. O zaman otur odanda bunları bir kağıda yaz sonra kağıdı ufak parçalara ayır o parçalardan gemiler yapıp nehre bırak biz de onları bulup ne demek istediğini çözmeye çalışalım prison breakteki gibi.

*orijinal diyaloğa sadık kalmak adına dil bilgisi kurallarını atladım.

@Hayri Cund
Meral diye bir kızın kendi adını MerAL diye paylaşmasına yönelik harf seçimleri enteresan lafı da iyidi tabii en efsanesi internet faturası olayıdır bilmem hatırlar mısın

Hayri'ye de birinin laf atması vardı yakın zamanda eşek-hoşaf benzetmesinden

Meral diye bir kızın kendi adını MerAL diye paylaşmasına yönelik harf seçimleri enteresan lafı da iyidi tabii en efsanesi internet faturası olayıdır bilmem hatırlar mısın

Hayri'ye de birinin laf atması vardı yakın zamanda eşek-hoşaf benzetmesinden
Eşek-hoşaf olayını hatırlar gibiyim ama internet faturası çağrışım yapmadı. Neydi olay kesin bombadır sen söylediğine göre.

kazim-haciosmansentabakoglu_1028304.jpg

Üst Alt