hayri cund - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayri cund

Sevgili Hayri kardeşimiz dün 14:00 sıralarında Moderatör'lük görevinden @Emrah Yıldırım tarafından atılmış, aforoz edilmiş ve avatarı dahil tüm bilgileri db'den kaldırılmıştır.

Bu durumu içine sindiremeyen Hayri, dün saat 14:43'de bir daha geri dönmemek üzere forumu terketmiştir.

Üşüyoruz ahbab.. ? @Hayri Cund
Açıkla her şeyi de kamuoyu bilgilensin. @Emrah Yıldırım

20150216_rasim-ozan-kutahyali-dan-ali-tezel-e-sert-tepki.jpg
Hayri ile neden küs olalım yav neden küstürelim.Yönetimden ayrılan tek o değil zaten.Farklı bir konudan dolayı kızdı.Gelir yine o.

afaroz edilme gibi bir durum yok, giderse geri döndürürüz yönetimden ayrılmasına karşı çıkması gibi bir durum da olmadı yani ortada bir küslük oluştuysa sebebi bu değil.
Hayri ile neden küs olalım yav neden küstürelim.Yönetimden ayrılan tek o değil zaten.Farklı bir konudan dolayı kızdı.Gelir yine o.

2 açıklama da enteresan
olayı inceleme altına alalım ahali

düzeltelim vaftiz edilmiş..

kaynak @Taha Aslan

hayri cundu ,kısa sürede sevmistim yorumlarindan dolayi
Arada ne gecti bilemem ,kim kimi seviyor yada sevmiyor bilemem
Ama bildiğim bir sey varsa aforoz edilmesi icin kanarya maskesi takmis bir hain olması gerekirdi ,çok ağır olmuş
Bence sevmeyenlerde oh olsun yaklasiminda bulunmamalı ne de olsa ayni renklere gönül veren bir aileyiz burda
Saygılar...

hayri cundu ,kısa sürede sevmistim yorumlarindan dolayi
Arada ne gecti bilemem ,kim kimi seviyor yada sevmiyor bilemem
Ama bildiğim bir sey varsa aforoz edilmesi icin kanarya maskesi takmis bir hain olması gerekirdi ,çok ağır olmuş
Bence sevmeyenlerde oh olsun yaklasiminda bulunmamalı ne de olsa ayni renklere gönül veren bir aileyiz burda
Saygılar...
hayri cund ve kanarya kelimelerinden en fazla "kanarya terbiye edicisi" benzetmesi çıkartabiliriz.

heis kısa zaman içerisinde aramızda olacaktır şüphesiz

@Sinan Bilgin sizce affedilmeli midir Taha Bey?

karar merciyim demedim ,yargı dağıtmıyorum ,şunu asın bunu yükseltin demiyorum ki
Daha yeniyim burda, sadece hayri arkadasimizi sevdim yorumlarindan dolayı
En fazla msjlari gozüme carpandı o yüzden düsuncemi belirttim

Dedigin kisiyi fazla okumadim ,goremedim o yuzden birsey demem dogru değil ,sorman da hata herkesi taniyamam burda kisa surede.

Üst Alt