Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"


95127fec.jpg
Divan kurulu üyemiz Hayri Kozak Tv8′de Bahar Feyzan’ın sunduğu 50 dakika programına konuk oldu ve gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.Devamı GSCİMBOM Portal'da...
 
Cevap: Hayri Kozak'tan Önemli AçıklamalarBir sabretmiyorsunuz ki...

Rahatça açalım başlıkları...

Beyler bizde insan evladıyız gözünüzü seveyim yapmayın...:(
 
Cevap: Hayri Kozak'tan Önemli AçıklamalarHayrettin Kozak'ın, Galatasaray'ı bu şekilde savunmuş olması beni çok sevindirdi. Açıkcası yönetimin yapması gereken açıklamalar yaptı. Teşekkürler Hayrettin Kozak..
 
Cevap: Hayri Kozak'tan Önemli AçıklamalarBir Hayrettin Kozak olamadin Adnan Polat. Onurlu bir davranis sergiledigin icin, ezilip büzülmedigin icin, dik durdugun icin tesekkürler Hayrettin Baskan. Bu cakma padisahlara en güzel cevabi sen verdin. Tesekkür ederiz.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Teşekkürler dobra dobra çıkıp bunları açıkladığın için.

Teşekkürler bunların karşısında el pençe divan olmadığın için.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"polat çıktığı her platformda bunları dile getirseydi şimdiye kadar, kim çıkıp bişey diyebilirdi ki stad hakkında? lutfedip size stad yaptık diyenler anca at gözlüklü rakip takım taraftarlarını kandırır.ağzına sağlık hayrettin kozak.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Herkes izlesin bilgi sahibi olsun. Üstüne bir de arazi vermişiz hala Galatasaray'ın katkısı yok diyorlar. Toki karın babasını yapmış. Adnan Bey de görüp örnek alsın. Koskoca GALATASARAY'ın Başkanı olduğunu hatırlasın dirayetli olsun ya da yerini olabiliecek birine bıraksın.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Bir diğer önemli sözü de "Toki acaba stadı projeye uygun mu yaptı takip edilmeli?". Bu nokta çok önemli. Birçok kısılmanın yapıldığını biliyoruz.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Bu video her yerde paylaşılmalı.

Kimi Galatasaraylı'lar Hıncal Uluç gibi Galatasaraylı'lıklarından vazgeçerken, gerçek Galatasaraylı'lar çıkıp konuşuyor işte.

Adamı da konuşturmamak için kadın her şeyi yaptı...
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Günlerdir kulübümüzün aşağılanmasına artık tahammül edemiyordum,sonunda biri çıkıp adam akıllı bişeyler söylemiş..
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Hayri Kozak'ın da belirttiği gibi Egemen Bağış'ın başkanımıza hitap şekli yüzünden özür dilemesi gerekir.
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"şişli etfali oraya taşı sonra stad ıcın metro yaptık de.yetmedı bızım arazı hakkınmızdan pay werelım al o araazıyı araplara cak,üstüne etfali kur.alı samı yennın yerını 400 mılyon dolara sat ascıogluna,sonrasında kar ortaklıgına devam etevet stad ne guzel bedava yapılmış demı.gerizekalılar
 
Cevap: Hayri Kozak:"TOKİ'nin Aslantepe'ye 5 kuruş katkısı yoktur"Helal ya sonunda birinin sesini çıkarması çok güzel bişi. böyle ses çıkarmadan adnan polat gibi yalakalık yapmak yakışmaz bize biraz tepkini koyacaksın
 
Üst Alt