Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular"

Bir dönem PES oyununda 99 şut gücü olan ve futbolseverlerin kadrosunda görmek için can attığı Adriano, şimdilerde alkol ve uyuşturucu bağımlılıklarıyla gündeme geliyor.

2000'li yılların ortalarında dünya futboluna damga vuran ve İtalya Serie A’da Inter formasıyla adından söz ettirmeyi başaran 35 yaşındaki Adriano, alkol ve kilo problemlerinin yanı sıra disiplinsiz tavırları yüzünden, kısa sürede tırmandığı kariyer merdivenlerinden tepe taklak olarak indi.

47342

“DEPRESYONDAYDIM VE İÇMEYE BAŞLADIM”

Yok olan kariyeriyle ilgili konuşan Adriano, “Ne kadar acı çektiğimi sadece ben biliyorum. Babamın ölümü bende büyük bir boşluk yarattı. Kendimi çok yalnız hissettim ve o ölünce kendimi her şeyden izole ettim. Çok üzgündüm ve İtalya’da depresyondaydım ve içmeye başladım.” ifadelerini kullandı.

2000’li yılların ortalarında dünyayı ayağa kaldıran Adriano, 2009 yılında Inter’den ayrılarak Brezilya takımlarından Flamengo’ya transfer oldu ancak bir daha hiçbir zaman eski potansiyeline sahip olamadı.

47346

/ 15 Eylül 2017

ulan adam daha 37 yaşındaymış piyasadan yok olalı 10 sene oluyor en az tam en iyi döneminde taklaya gelmiş

R.Madrid li İsco'dur 16/17 sezonunda parladı sonra iş yapmadı pek

YADA

Son 3 senedir Madrid'ten bilinen Higuain

Son düzenleme:
Tsl'nin gelmiş geçmiş en büyük kazığını hatırlayalım.
guizaaaa.jpg

:ubulut::berkan:

Üst Alt