Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !


Belçika - Türkiye maçının sonu... F.Bahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, daha önce transfer için görüşüp ahbap olduğu Eden Hazard ve menajeri John Bicot'la sohbet ediyor, medya da bu kareyi durmadan ölümsüzleştiriyordu...Bunun ardından birçok medya kuruluşunda "F.Bahçe, Hazard'ı alabilir" gibi haberler çıktı, hatta manşetleri bile süsledi çok yakın zamanda.Fakat Vatan Gazetesi Spor Müdür Yardımcısı Gökmen Özdemir, bu 3'lünün hemen yanındaydı ve menajer John Bicot'a şunu sordu: "Hazard'ın F.Bahçe'ye gelme şansı var mı?" Bicot'nun cevabı çok açık ve hafif de alaycıydı:"Bu yaşta mı? 30'unu geçsin belki... Türkiye'den hiçbir kulüp bu bonservisi ödeyemeyez. Oyuncumu 30 milyon Euro'dan aşağı bırakmazlar..."'Sol bacağıma mı 18 milyon vermişler'Son anektod.. Hazard'a "F.Bahçe bonservisine 18 milyon Euro vermiş" diye sorulur ve Belçikalı yıldız süper bir espri yapar: "Sol bacağıma mı 18 vermişler!"Ve son bilgi.. Hazard için kulübü Lille'e şu ana kadar Bayern Münih, Chelsea ve Real Madrid resmi teklif yaptılar!

Hazard'dan Fener'e alaycı yanıt! - Sabah
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Haberin yapılış tarzı da pek alaycı geldi bana. Doğru olduğuna inanmıyorum.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Sen kimsin lan mal. Görende maradona sanıcaknot: bende inanmıyorum habere, ama doğruysa yorumum geçerli
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Gökmen Özdemir Galatasaray taraftarının arayıpta bulamadığı bir gazetecidir. Karşı yakada Meriç denen yamyam, Ercan denen yalaka varken Gökmen bizim için bulunmaz nimettir. Hep bizim için böyle haberler çıkıyordu. Gökmen sayesinde şimdi onlar için böyle haberler çıkması bence mükemmel oluyor.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Gördük o gece. Arda > Hazard. 30'undan sonraymış peh.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)John Bicot, Fransa ve Belçika'da birçok oyuncunun menajerliğini üstlenen siyahi bir eleman.Franck Ribery'nin Galatasaray'a geliş döneminde kendisi Adnan Öztürk'e baya yardımcı olmuştu.Sonra Ribery menajer değiştirince ve Galatasaray'dan ayrılınca güya Ribery'nin üzerine beyzbol sopasıyla yürüyen adam oldu John Bicot.O dönem Türkiye'den Gökmen gidip fransa'ya bu adamla röportaj yaptı.Haberin doğruluna ihtimal veriyorum.Gökmen azımsanmayacak birisi,Türkiye'de fazla değer verilmiyor.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Ben sonuna kadar inanıyorum. Çünkü böyle haberleri yapmayı her gazetecinin sıpası yemez. O nedenle de yapılmaz. Ama Gökmen yapabiliyor işte. Helal olsunBelki de... :)Yalnız ben Galatasaray başkanının, asbaşkanının ağzından dahi yalan haber yazabilen basından her şeyi beklerim. Bir çoğunda ahlak kaygısı yok.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)kondisyonu berbat kuvveti düşük arda > hazardbirde düşünemiyorum kondisyonu muazzam kuvvetli bir arda yıki bu yaz iyi bir kamp döneminden sonra olacak hazard 30 sa arda kafadan 50 milyon euro !
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Yorumlar karsısında soktayım ula biz Gsliyiz gülmemiz lazım. Forum rayından cıktı.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Hazarddan iyice tiksinmeye başladım.sonuçta febe Türkiyenin büyük bi klüblerinden biri. eğer doğruysa böyle alaycı konuşması çok çocukca ve saçma.kendini beğenmiş pislik.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Günümüz Piyasada Hazard 30 yapar. Ama Arda avrupali olsaydi oda 30un üstünde yapardi.

Ayrica bu haberin yalan oldugu apacik ortada.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)Haber yalan ben de inanmadım fakat üyelerin tepkisi beni de çok şaşırttı.Nasıl dalga geçilmemiş hayret ettim.Ama doğru olanı da bu işimize gelmeyince inanmamak işimize gelince inanmak olmaz.
 
Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !Hazard adam mıymış? O kadar etsin.Burada aşağılanan Türk futbolu ise, Belçika ve Fransa bir zahmet kendine baksın.
 
Üst Alt