Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !

Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! ( habere gel ) :)

Haber yalan ben de inanmadım fakat üyelerin tepkisi beni de çok şaşırttı.Nasıl dalga geçilmemiş hayret ettim.Ama doğru olanı da bu işimize gelmeyince inanmamak işimize gelince inanmak olmaz.

Bizide o eziklerden farkli kilanda bu zaten.

Bknz. buraya üye olan tonca Fenerli ve Besiktasli var.

Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !

Arda ile Hazard aynı yaşta değil ki neden kıyaslıyorsunuz? Hazard'ın geleceği Arda'dan çok parlak. Arda, Avrupa'ya gidene kadar yaşı 25i geçecek ve orta halli bir kulübe gidecek. Chealsea felan hayal Arda için.

Arda ile Hazard aynı yaşta değil ki neden kıyaslıyorsunuz? Hazard'ın geleceği Arda'dan çok parlak. Arda, Avrupa'ya gidene kadar yaşı 25i geçecek ve orta halli bir kulübe gidecek. Chealsea felan hayal Arda için.

Drogba Chelsea'ye kaç yaşında gitti?

Gördüğüm en overrrated adamlardan biridir Hazard.Oyun sıkıştığında kapalı savunmalara karşı hiçbir etkinliği olmayan bir topçudur.

Fener yandaşı gazeteler yine, fener takım içindeki dengeleri bozmamak için hazard dan vaz geçti,hazard yedek olduğu zaman sorun çıkaran bir oyuncu olduğundan transferden vazgeçti,fenerbahçe kaprisli futbolcu istemiyor vs vs başlıklar atmışlar yine.Yorumsuz :D

Dzsudzsák bu adamdan çok daha kaliteli ona verilecek para bu adama verilirse çok büyük iş yapmış olurlar.

Maradona:Fenerbahçe kim GALATASARAY'damı oynuyor...:asd:

Böyle bir haber işte...:D

Tipik fenerin Edirne dışındaki forsu budur...

Hazard kim ki Türkiye Cumhuriyeti' nin üç büyük takımından birini küçümseyecek sözler sarfedebiliyor. Bizler kendi aramızda, birbirimizle saygı çerçevesinde istediğimiz JB' yi geçeriz ancak bizden olmayan, bizim değerlerimizden hiçbiriyle asla ve asla dalga geçemez. :mad::sopa::badwords::31::bansign::42::ka10::msg:

Konuyu Fb taraftar forumun da açsaydık bu kadar tepki alırdı ancak. İlginç !

Üst Alt