Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart

İşin savunma yönü ne olacak kardeş.Sen ben oynasak karşısında Marianoya çalım atabiliriz.Her maç pas pas oluyor onun taraf.Bir orta ile olacaksa bu iş şeneri koyarız oda orta yapar.
Hala anlamıyorlar bir bekte savunma yapmanın hücumdan daha önemli olduğunu renktaş. Hep görmüşler hücumu süper beklerin çok iyi takımlarda olduğunu ama hiç savunması kötü, hücumu iyi olan bir bek var mı aralarında? Adamların ilk işi savunma. Marcelo'sundan tut, Dani Alves'ine kadar. Öbür türlü olsa koy bir sol kanatı beke en iyisi sen ol.

Hala anlamıyorlar bir bekte savunma yapmanın hücumdan daha önemli olduğunu renktaş. Hep görmüşler hücumu süper beklerin çok iyi takımlarda olduğunu ama hiç savunması kötü, hücumu iyi olan bir bek var mı aralarında? Adamların ilk işi savunma. Marcelo'sundan tut, Dani Alves'ine kadar. Öbür türlü olsa koy bir sol kanatı beke en iyisi sen ol.

Japonda mesela hücüm gücü geçen seneye göre baya geride.Ama en azından atik ve seri olduğu için defansta ayakta kalıyor çalım zor yiyor.Fakat Mariano bitmiş artık.Acilen elden çıkarılmalı.Japonda seneye satılmalı.

Japonda mesela hücüm gücü geçen seneye göre baya geride.Ama en azından atik ve seri olduğu için defansta ayakta kalıyor çalım zor yiyor.Fakat Mariano bitmiş artık.Acilen elden çıkarılmalı.Japonda seneye satılmalı.
Japon seneye gidecek zaten sözleşmesinin son senesi bu sene diye biliyorum. Mariano da öyle seneye gidecek.

Dediklerinde haklısın. Zaten dün ben de dedim bunu. Nagatomo savunmayı çok daha iyi yapıyor. Daha 2-3 ay önce ligin en iyi sağ kanadı denilen Visca'yı kucağında gezdirdi. Onun da kendine gelmesi için 2-3 hafta var sadece. Çünkü Bartali bizim takımın ebesini gondiklemiş. Bu takım Ekim sonrası açılacak bence ama hiç kapanmayacak. Ama böylesi daha iyi. Şimdi fizikalite açısından iyi başlayıp, Ocak ayına doğru dağılıp, Mart'tan sonra yeniden uçacağımıza; Ekim'de başlayalım, Mayıs'a kadar dinç kalalım. Bizim takımın hem fizik, hem oyun olarak kendini bulması Fenerbahçe derbisini bulacak bence.

Marcao çok kötü, geçen seneden eser yok. Kendini salmış belki maaşınıda sorun yapıyor olabilir.

En büyük problem, Donk, selçyk, seri ortasahası rezalet. Bunların en iyisi selçuk şuanda düşünün durumu. Bana kalsa 2 ortasaha gerekir.
Bekler yaşlı ve çok adam kaçırıyor.
Hızlı kanat oyuncusu yok (onyekuru:(
Forvet yok ama falcao gelince düzelir.

Geçen seneye göre ortasahada güçleneceğimize çok zayıfladık asıl sorun burada.
Fernando, ndaye, onyekuru üçlüsünü kaybettik ve yerleri dolmadı. İki ortasaha şart takıma.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcao çok kötü, geçen seneden eser yok. Kendini salmış belki maaşınıda sorun yapıyor olabilir.

En büyük problem, Donk, selçyk, seri ortasahası rezalet. Bunların en iyisi selçuk şuanda düşünün durumu. Bana kalsa 2 ortasaha gerekir.
Bekler yaşlı ve çok adam kaçırıyor.
Hızlı kanat oyuncusu yok (onyekuru:(
Forvet yok ama falcao gelince düzelir.

Geçen seneye göre ortasahada güçleneceğimize çok zayıfladık asıl sorun burada.
Fernando, ndaye, onyekuru üçlüsünü kaybettik ve yerleri dolmadı. İki ortasaha şart takıma.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcao toparlar diye umudum var. Dun berbat bir bek ve orta saha ile oynadi. Akin akin geldiler sagdan soldan. Maaşı problem ediyorsa once iyi oynayacak. Yoksa 800 bin maasli adami tribune yollamak bizim icin de zor olmaz hele ki ozornwafor varken.

Iyi bir 6 no , Onyekuru ve Falcao şart bu takıma. O zaman biraz toparlaniriz. Seri de belki toparlar biraz o durumda. Ama dun 6 no yokken ben hocanin o pozisyonda gamsiz donk yerine Atalay ve Omer Bayrami denemesini beklerdim.

2009-10 sezonu rijkaard ın ilk 6 haftası
2011-12 elmanderli terim'in ilk sezonu
2017-18 Tudor'un ilk 8 haftası

son 10 yıl falan iyi oynadığımız dönem sadece bu kadar toplasan ancak 1.5 sezon ediyor..

Rijkaard'ın ilk 6 haftası iyi falan oynamadık.Bireysel yeteneklerle skor vardı ama kolektif bir oyun yoktu.

2012-2013 ve 2014-2015 ikinci devrede de (Son 6-7 hafta hariç.) gayet iyi oynadık.

İzledim, ortalığı yangına çevirecek kadar kötü değilmiş takım. Fiorentina daha hazır ve geride bekleyip kontratak oynayınca biraz defomuz belli olmuş. Takım kondisyon anlamında daha hazır değil gibi ama bunlar düzeltilir.
Takım olarak savunmamız söylendiği kadar kötü ama dos olmaması da baya etkili bunda. Denizli maçıyla daha sağlıklı bi değerlendirme yapabiliriz..

Rijkaard'ın ilk 6 haftası iyi falan oynamadık.Bireysel yeteneklerle skor vardı ama kolektif bir oyun yoktu.

2012-2013 ve 2014-2015 ikinci devrede de (Son 6-7 hafta hariç.) gayet iyi oynadık.

13-14'te 2 haftalık bir periyot vardı atlamayalım. arka arkaya bursa ve eskişehir'i yenmiştik. ;D

şaka bir yana ayarı tutturup sezona iyi futbol yayabildiğimiz tek sezon 11-12 herhalde. orada da 7-8 haftada yakalamıştık ritmi. baştan sona diyemeyiz yani.

onun haricinde genel stilimiz ite kaka stili. belki biraz 2006'yı ayırabiliriz. çünkü bol gollü maçlarımız vardı. 2008'de feldkamp ile de ite kaka stilini sürdürmüştük. ;D

maç içinde de dedik herkes yerinde bekliyor diye. kontraya çıkarken bile ağır ağır çıkıyoruz

tam pozisyon linkini verdim. bi şimdikilere bak bide o zamankilere ok gibi fırlamış bizim topçular.

Üst Alt