Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Aha be Haifa forveti rovaşata ile atıyordu çok az farkla auta çıktı. 4 adam kesemedi topu.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Haifa çokta iyi takım değil BJK'yi ne hale düşürdü.City kassa 6-0 falan biterdi.Beşiktaş bayağı kötü.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu | Euro Futbol

Samet hocanın işi zor inşallah ona sabır gösterirler.

Of of of benim zenciye bak.

Forumun scoutları bir el atın Haifa'nın 26 numaralı uzun saçlı zencisi kim? Çok beğendim adamı.

tipi pek benzetemedim ama bu mu acaba Dela Yampolski - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

orta sahanın göbeğinde gördüm hep adamı forvet diyor buna.

Lando nun gençliği terk.

Lando4.jpg

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu | Euro Futbol

bu takım avrupa liginde karşılaştıkları takımmıydı yoksa tel avivmiydi o takım.?

ligin ilk 15 haftasını çıkarabilirse samet başarıdır

Bir gün gol atacaklar onlar da.

Burak cezasını Beşiktaş maçında çeksin, Fener maçında değil.

Besiktas Lig'de ilk on'a girebilmek icin oynar bu goruntuleri ile...Demiroren'in eseridir gurur duyabilir...

Beşiktaş bu kadro ile ligde ne yapacaksa 5.olmak başarıdır.

Yukarıdan emir gelir merak etmesinler şampiyon bile yaparlar bu adamları Türkiyede neler olmuyor görüyorsunuz işte

Üst Alt