Hazırlık Maçı | Club Africain 0-1 Galatasaray | MS | 28 Temmuz | GSTV - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Club Africain 0-1 Galatasaray | MS | 28 Temmuz | GSTV

Bunlar milli takımdaydılar hakan sonradan geldiler.
Hakan değilim ama gördünmü çocuk bileklerine ne hakim öyle be. Umarım Ali Yavuz, Recep, Celil ve Ahmet Sivri birinci takımda devam ederler. Ne zararı olur?

Bi parantez de Ahmet Çalığa açmalıyız. Kampın gizli yıldızımı ne acaba, çok iyi oynadı. Iyi form tutmuş.

ali yavuzu gördünüz mü!!!!!! 2001 dogumlu daha! sadece 5 dkda 2 asist yapacaktı.birini mugdat yedi araya girerek.birinde yunus vuracakken sekti,onyekuruya gitti top

ali yavuzu gördünüz mü!!!!!! 2001 dogumlu daha! sadece 5 dkda 2 asist yapacaktı.birini mugdat yedi araya girerek.birinde yunus vuracakken sekti,onyekuruya gitti top

Ben artık 18 yaşındaki potansiyelli adamların 10-15 dakika oynar kafasından sıyrılıp direkt ilk 11'e yerleştiği Galatasaray kadrosu görmek istiyorum. Feghouli, Belhanda, Selçuk falan baba bunlar nedir artık dön Allah dön. Sanırsın semazen olacaklar

belhanda giderse yerine biri alinmali
feghoulide oyle bir dert yok ayrildigi vakit degil yunus yerine konacak herhangi biri de ayni gorevi yapacaktir
atalay ve ozani da gorseydik iyidi
hele Oz maiconun yerine oynayabilecegini gosterse onu da postlasak
harikulade olmaz miydi

Bir adam değil, abartmadan diyorum Ali Yavuz, Yunus, Celil, Ahmet Sivri, Ozan. Bunlar net çok yetenekli oyuncular.

Ahmed Sivri de çok yetenekli kendini gösteremedi. Ozan sakat. Diğerleri zaten rotasyonda çok rahat yer alabileceklerini gösterdiler ali yavuz milli takımdan geldi fiziği çok iyi. Yunus bilhassa 2 maçtır ben farklıyım diyor yaşı 18 daha üstüne gidilmeli. Katılıyorum.

Alt yapida atalay ve recep en yetenek diyorlardi. Simdi yunus ve ali cikti.

Sizce bu cocuklardan en yeteneklisi kim, ve hangisi kadroya girebilir. Gecen sezon 1,2 macta alt yapidan bir genc stoper olarak oynamisti, ona ne oldu?

Ben Ali Yavuzda kaldım ya o Yunusa attığı ve Muğdatın araya girdiği pas müthiş adeta. AEK maçında 11 oynar umarım.

Yunus akgün ben bu takımda oynarım diyor resmen. Oynadıkça dahada iyi olacağına şüphe yok. Gençler arasında potansiyeli en yüksek oyuncu bana göre.

Üst Alt