Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ilk maçına çıkıyor.

Fenerbahçe Boluspor ile 25 Temmuz 2009 Cumartesi günü saat 20.45'de bir hazırlık maçı yapacak.

--------------

Bilet fiyatları;

TÜRK TELEKOM VE MİGROS KALE ARKASI TRİBÜNÜ: 20.- TL

FENERIUM ÜST H-I BLOK: 88.- TL

FENERIUM ÜST E BLOK: 132 .- TL

FENERIUM ALT G BLOK: 143.- TL

FENERIUM ALT B-F BLOK: 195.- TL

FENERIUM ALT C-E BLOK: 215.- TL

Ayıptır ya bu fiyatlar ne..

Cevap: Fenerbahçe - Boluspor 25 Temmuz

Boluspor'a başarılar tarihe altın harflerle yazılırlar inşallah Pendik gibi.

bir gazetede sag kanatta kazimin oynayacagi yaziyor. su adamin uc senedir en ufak gelisme kaydettigini goremedim, umarim daum bu tercihinde cok israrci olmaz. benim sahsi kanaatim o bolgede iyilestikten sonra ozer'in oynamasi. aslinda eger andre santos soylenenlerin aksine en azindan roberto carlos kadar savunma yapabiliyorsa onu sol beke cekip ozeri onune koymak gayet verimli olabilir. dolayisiyla mehmet topuz'a da sag kanatta yer acilir, arada sirada deividle baslanabilir. ancak bir an evvel o gobegini indirmesi lazim.

bir gazetede sag kanatta kazimin oynayacagi yaziyor. su adamin uc senedir en ufak gelisme kaydettigini goremedim, umarim daum bu tercihinde cok israrci olmaz. benim sahsi kanaatim o bolgede iyilestikten sonra ozer'in oynamasi. aslinda eger andre santos soylenenlerin aksine en azindan roberto carlos kadar savunma yapabiliyorsa onu sol beke cekip ozeri onune koymak gayet verimli olabilir. dolayisiyla mehmet topuz'a da sag kanatta yer acilir, arada sirada deividle baslanabilir. ancak bir an evvel o gobegini indirmesi lazim.

Yılda 4 Milyon euro verdiğin Roberto Carlos'u yedek mi bırakıcaz bide :rolleyes:

Sol bekte Carlos önünde Andre Santos süper olur.70'ten sonra Giza çıkar Semih girer Santos çıkar Özer girer Alex çıkar Deivid girer şuanda kadromuz defans hattı dışında süper.:)

Carlos ile Deived'deki göbek çok sağlam. Bizde de var böyle adamlar. Özgürcan, Hasan Şaş da olmuştu bi ara böyle.

Deived bu sene daha da geriye gideceğini düşünüyorum. M.Topuz'u kesmesi çok zor.

Aslında yabancı kontenjanı olmasa formda bir Deivid'i M.Topuz'a tercih ederim.:)

Formda bir Deivid'ten kastınız Sevilla maçlarındaki bir Deivid ise ben de tercih ederim.:)

O seviyelere geliceğini düşünmüyorum.

Sizin de söyleniğiniz gibi yabancı kısıtlaması olduğundan +2'ye konucak ilk isim Deivid gibi duruyor. +2 düşüp toparlanması daha da zorlaşır onun için.

Gecen sene yedek klübesinde

V.Babacan-Josico-Kazım-Deniz-Burak-Önder-Semih vardı

Simdi

V.Babacan-Özer Hurmacı-Semih-Kazım-Deivid-Bekir-Uğur Boral

Hatta Wederson-Selcuk gibi adamlar kadro dısı kalıcak.

Kadromuz baya genisledi :)

Benden Selam olsun Bolubeyine,basirilar Bolu....Pendik bile yendi bunlari sizmi yenemeyeceksiniz :D

Gecen sene yedek klübesinde

V.Babacan-Josico-Kazım-Deniz-Burak-Önder-Semih vardı

Simdi

V.Babacan-Özer Hurmacı-Semih-Kazım-Deivid-Bekir-Uğur Boral

Hatta Wederson-Selcuk gibi adamlar kadro dısı kalıcak.

Kadromuz baya genisledi :)

:)Aynı şeyleri söylüyoruz Deivid yedek kalır.

Yedek külübesi geçen senenin çok çok üstünde.

Gerçi Semih'e yazık olacak ama neyse.

bir de isin kotu yani semih'in sozlesmesi bu sene sonunda bitiyor, ve eger yine ilk 11'de oynayamazsa artik tutamayiz onu turkiye'de, elimizden bedavaya giden degerli, ve ayni zamanda yerli statusunde oynayan bilmem kacinci oyuncu olur. o yuzden bana kalirsa hemen simdiden kontrati yenilenmeli ki sene icerisinde yedek kalmasi durumunda sezon sonuna dogru bir de semih polemikleri ile ugrasmasin takim.

yahu zaten anlamiyorum, semihten iyisini bulamayacagina gore turk statusunde ver neyse parasi, yenile sozlesmesini 4 yil. ayni sey gokhan gonul icin de gecerli.

bana kalirsa hemen simdiden kontrati yenilenmeli ki sene icerisinde yedek kalmasi durumunda sezon sonuna dogru bir de semih polemikleri ile ugrasmasin takim..

Senin su durumda oynayamiyorsa gitsin en azindan tuncay gibi kendini baska bir takimda ispatlasin demen gerekmezmi? Yaziktir bu adama.

Senin su durumda oynayamiyorsa gitsin en azindan tuncay gibi kendini baska bir takimda ispatlasin demen gerekmezmi? Yaziktir bu adama.

bana kalirsa da semih bu takimda guiza'nin yerine oynamali, ayrica gidecekse de akilli davranip makul bir fiyat karsiliginda satilmali. o zaman takimda yer bulamayan her oyuncuyu bedava mi gondermek gerek baska takimlarda kendilerini ispatlamalari icin? guiza'nin degeri 14 milyon euro ise semih'in degeri de en azindan 5-6 milyon eurodur, o da turkiye liginde oynadigi icin.

ki tuncay zaten kendini yeteri kadar ispatlamisti bu takimda, ona ragmen bedavaya gonderildi, ve bu yuzden iki sene boyunca ugur'un topla kavgasini seyretmek zorunda kaldi tum turkiye. bizlere de yazik degil mi?

Üst Alt