Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Benfica | 12 Kasım | 21.30 | D-Smart

Umarim sakatlik yasamayiz bjk maci öncesinde :(

En son Benfica ile Skippe zamanında oynamıştık. Deplasmanda 2 - 0 kazanmıştık....Şahane oynuyorduk o sene. İkinci yarı ne olduysa oldu, takım birden düşüşe girdi.

okan derici oynasın alıcı gözüyle izleyelim adamı.

Sabri'yi senden daha çok seven biri olarak, şu bölümden sonra seninle konuşmaya gerek duymuyorum.

Saygılar.

O zaman yere göğe sığdıramadığın Sabri'yi yetersiz buluyorsun? Zira biz gelecek sezon bu oyunculara yada benzer kalitede olanlarına karşı oynayacağız. Durum öyleyse UEFA Avrupa Ligi bizim için daha uygun senin mantığınla.

Yeni nesil Galatasaray taraftar profili işte. Dahada yeni olan nesile tavsiyem, ne takımınızı bu arkadas gibi yerin dibine sokup ezdirin, nede Fenerliler gibi kulübünüzü olduğundan büyük görün. Belki Fenerliler gibi dunyanın en iyisi oldugumuzu iddia edemeyiz. Ama ortada bir gercek var ki, o da Galatasaray'ın büyüklügüdür. Galatasaray en büyük kulüpleri en iyi zamanlarında devirmis, dize getirmis büyüktür. Merak edenlere veya idrak edemeyen kuşbeyinlilere, bizim büyüklügümüz işte buradan geliyor.

Real maçından önce burada tir tir titreyen insanlar görünce utandım yemin ederim. Bari 5'ten fazla yemesek diyen tavuklar vardı yahu. Sizin gibilere yazıp muhattap olanda kabahat.

O zaman yere göğe sığdıramadığın Sabri'yi yetersiz buluyorsun? Zira biz gelecek sezon bu oyunculara yada benzer kalitede olanlarına karşı oynayacağız. Durum öyleyse UEFA Avrupa Ligi bizim için daha uygun senin mantığınla.

Yeni nesil Galatasaray taraftar profili işte. Dahada yeni olan nesile tavsiyem, ne takımınızı bu arkadas gibi yerin dibine sokup ezdirin, nede Fenerliler gibi kulübünüzü olduğundan büyük görün. Belki Fenerliler gibi dunyanın en iyisi oldugumuzu iddia edemeyiz. Ama ortada bir gercek var ki, o da Galatasaray'ın büyüklügüdür. Galatasaray en büyük kulüpleri en iyi zamanlarında devirmis, dize getirmis büyüktür. Merak edenlere veya idrak edemeyen kuşbeyinlilere, bizim büyüklügümüz işte buradan geliyor.

Real maçından önce burada tir tir titreyen insanlar görünce utandım yemin ederim. Bari 5'ten fazla yemesek diyen tavuklar vardı yahu. Sizin gibilere yazıp muhattap olanda kabahat.

Hasta mısın sen? Kendin çalıp kendin oynuyorsun? Takımı eziyormuşum. Nerede ezmişim.

2000-2001 yılında yendin Real Madrid'i. O zaman ki kadronla şimdi kadro arasında dağlar, uçurumlar kadar fark var.

Geçen sene ki orta sahası Mustafa Sarp-Barış olan kadroyla Barcelona'yı rezil ederiz diyen sen KOMİKDİN ve hala devam ediyorsun. Mesajlarını buldurtma bana. Hagi'de başarılı olamayınca 2 ay foruma girmedin. Git laf oyunlarını başkasına yap lütfen, şu forumda ki futbolu bilen az sayıda üyelerden birisin ironi yapıp durma.

Umarım sakat vermeden maçı bitiririz.Kazanmamız bir kenara en önemlisi sakat vermememiz kritik BJK maçı öncesinde.

18 yaşında Okan Derici daha ne olsun

Aydın 16 yaşında 10 lig maçında oynadı. E.Belezoglu, Çolak'ı da buna ekleyebiliriz. Neymar, Messi gibi yıldızlar ne zaman AS'ın vazgeçilmezi oldular

Okan Derici bu maçta ilk 11 oynaMALI

Hasta mısın sen? Kendin çalıp kendin oynuyorsun? Takımı eziyormuşum. Nerede ezmişim.

2000-2001 yılında yendin Real Madrid'i. O zaman ki kadronla şimdi kadro arasında dağlar, uçurumlar kadar fark var.

Geçen sene ki orta sahası Mustafa Sarp-Barış olan kadroyla Barcelona'yı rezil ederiz diyen sen KOMİKDİN ve hala devam ediyorsun. Mesajlarını buldurtma bana. Hagi'de başarılı olamayınca 2 ay foruma girmedin. Git laf oyunlarını başkasına yap lütfen, şu forumda ki futbolu bilen az sayıda üyelerden birisin ironi yapıp durma.

Dedigim lafı bir daha cevirirsen benden saglam bir küfür yiyeceksin bunu bastan belirtiyim. Ben ne zaman Mustafa Sarpla, Barısla Barcelona'yı yenicez dedim? Tekrar yazıyorum, son sefer yazıyorum sansını daha fazla zorlama. "Haginin gelecek sezon kuracagı kadroyla" diye bir cumle vardı o cumlenin icinde. Bu komiklikse Suat Usta-Omer Erdogan-Orhan Ak-Ergun Penbe tandemini Cihan-Song-Tomas-Orhan Ak'a cevirip evvelsi sezon ligi 6. bitirmis Galatasarayı miniminnacık cuzi paralara bir kac ayda adam eden, Fenere 5 cakan, sampiyonlugu kılpayı son bir kac macta kaybeden bu dahice transfer stratejiside komikti. Hagi bir sezon daha verin, ben yine basarıcam demisti. Ama adamı rahat bırakmadınız. Sizin gibilerin efsane diye Lincolnleri bildigi bir platdormda Hagiyi anlamanız zaten mumkun olamazdı. Bu konuyu daha fazla uzatıp laf oyunlarına girme. Real'in maca asılmadıgını, Inter ve Liverpool'un bu sezon ki kadro kalitesinin Sekerspor ayarında oldugunu ben kastetmedim herhalde.

Semihin umit Milli maci var persembe. Bence Serdar Aziz ile birlikte ilk onbirde başlayacaktır. O yüzden bu maçta oynayacağını pek sanmıyorum...

Sadece Türk Milli Takımları'na gidenler:

A Milli:

Sabri Sarıoğlu

Servet Çetin

Hakan Balta

Selçuk İnan

Colin Kazım

U23:

Serkan Kurtuluş

U21:

Emre Çolak

Semih Kaya

U19:

Okan Derici

Sadık Çiftpınar

Muhammed Alperen Uysal (A2)

Ayrıca Galatasaray A2 Takımı'nın 14 Kasım'da lig maçı var...

TT Arena da değil mi? saha yıpranmasın...

inşallah fatih hoca a2 takımdan alacağı oyuncular yer verir maçta ..özellikle izlediğim maçlarda sağ bek hüseyin tokmak ve merthan ı çok beğenmiştim fizik olarak yeterli olmasalarda kısa süre şans verilir inşallah

Üst Alt