Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | Maç Sonucu

Hocam o kadro çok özel bir kadroydu,rüya takım tanımı yapılacaksa o kadro rüya kadrodur.Dünya'daki gelmiş geçmiş en iyi 10 kadro arasına rahat girer.Dünya takımıydık o zamanlar.Bu kadroyla ancak Süper Lig'de,belki Avrupa Ligi'nde iş yaparız.Ha bu ileride bizden bir halt olmaz anlamına gelmiyor.Önümüzdeki 3-4 senede Uefa'yı bir daha alacağımızı düşünüyorum.Ama bu kadro ile değil tabii. :)

Ama işte orada 9-10 vardı :) Gerçi haklısın isim isim düşününce aynı tadı yakalayamadım :asd::yenieek:

Ama işte orada 9-10 vardı :) Gerçi haklısın isim isim düşününce aynı tadı yakalayamadım :asd::yenieek:

2ngg3rk.png

GS_UEFA_Super_Kupa_Kadrosu.png

Sadece Eboue'ye Capone'den iyi diyebiliriz.Belki o da.

Yok şimdi Selçuk'un hakkını yeme. Bir de Semih ileride 3 numara olur, hissettiriyor :)

İlerde olabilir ama şimdiyi konuşuyoruz bilader.Selçuk da belki iyi olabilir.Yani kesin olarak şu,şundan daha iyi diyebileceğin bir adam yok.3 tane soru işareti var o kadar.O kadro çok özel bir kadroydu,her sene o kadroyu yakalamak,2000 ruhu vs. dediğimiz için kaybediyoruz.Öyle bir kadro hayatta gelmez bir daha Türkiye'ye.Çok çok zor.

İlerde olabilir ama şimdiyi konuşuyoruz bilader.Selçuk da belki iyi olabilir.Yani kesin olarak şu,şundan daha iyi diyebileceğin bir adam yok.3 tane soru işareti var o kadar.O kadro çok özel bir kadroydu,her sene o kadroyu yakalamak,2000 ruhu vs. dediğimiz için kaybediyoruz.Öyle bir kadro hayatta gelmez bir daha Türkiye'ye.Çok çok zor.

O zaman ŞL'de başarı da gelmez.. Daha iyisi gerekiyor yeni düzende!

O zaman ŞL'de başarı da gelmez.. Daha iyisi gerekiyor yeni düzende!

Onu yapabilmek transferle falan olacak iş değil öncelikle,iyi bir yerli iskeletinin ve altyapıdan çıkmış 3-4 oyuncunun olması lazım en az. (Real Madrid o kadar para döktü ama Barça gibi olabildi mi?Barça'nın iyi bir yerli iskeleti ve altyapıdan çıkmış tonla oyuncusu var bu yüzden başarılı oluyorlar.) Yabancılar da belli bölgelerde takviye olur ancak.Capone,Popescu,Taffarel,Hagi veya her ne kadar kısa süre oynasa da Jardel gibi.ŞL'de başarı istiyorsan parayı basıp Jardel gibi adamları alacaksın.Evet borç harç var vs. ama bugünü konuşuyorsak bu kadro ile Şampiyonlar Ligi'nde başarı imkansız.Amrabat,Melo gibi adamlar Süper Lig'de,belki Avrupa Ligi'nde iş yapar.Ha ben bugün için konuşuyorum dediğim gibi,seneye iyi transferlerle birlikte altyapıdan gençleri de görebiliriz,olacağını da düşünüyorum.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Bizim yedeklerden yol olmaz, bugün yine görüldü.

Bu ne la bugün macmi vardi ?:eek:

nasil oynadik ? kimler oynadi

Macin özeti varmi?

545843_377146339028298_301635446_n.jpg

İmparator çok kızdı!

Galatasaray’ımızın Romanya 1. Lig ekiplerinden Petrolul Ploiesti ile oynadığı ve 2-0 yenildiği maçta Fatih Hoca çok sinirlendi.

İmparator'un, takımının Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynadığı ve 2-0 kaybettiği maçta atılan gollerden sonraki sinirli hali gözlerden kaçmadı.Savunmada yapılan hataların ve özellikle takımının 1 dakika arayla iki gol yemesinin ardından hocamız yedek kulübesinde adeta çıldırdı.

Maçın ardından da öfkeli bir şekilde soyunma odasına giderken kimse onu sakinleştiremedi..

canlı ızledım tek kelıme facıa bır hazırlık macı oldu gokhan zan crıs sabrı caglar ceyhun un bu takımda yedek dahı olamayacagını bır kez daha gorduk hemde cok acık.

melo yıne bıraktıgı gıbı devam edıyor bence gencler macında oynamaması daha hayırlı olur takımm ıcınde kendı ıcınde...

engını begendım ah ulan engın cezanda bıtmedı gıttı

Üst Alt