Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | Maç Sonucu

1995-1998 sene aralığında da sistemi oturtmak adına bizi yenmeyen takım kalmamıştı..

Kendi evimizde f5'ten 4, ismi cismi duyulmayan takımlardan fark yemedikmi?..

Ama sonra sistemimimiz oturunca geldi başarılar..

Benim hocaya güvenim sonsuz..

Tamam da o zamanki kadro kalitesiyle bu kalitesi bir mi?O zamanlar takımda kilit açan adam rolünü Hagi üstleniyordu.Hagi gibi biri yok şimdi takımda.

yanlız şöyle bir şey var son 4 maçımızı 90 dk izledim ve galibiyet göremedim son 3 haftadır desteklediğim hiçbir takım galip gelemedi kendimden tırsmaya başladım sadece bizim maçlar değil trabzon fener maçı real madrid barçayı yenemedi bizim maçlar onları bırak pes te arkadaşlar karşılıklı oynuyor kim yensin istiyorsam o yeniliyor fm oynamıyorum lan 3 haftadır ben bi hamama gideyim en iyisi:asd:

Aynı şey bende de var.. Hatta daha fazlası var da hayatla ilgili. Hep kaybediyorum bu ara :lol:

Bu tür maçlarda bile hocanın gözüne girmeye çalışmayan leşlerin acilen takımdan gönderilmesi lazım.

ulan her sene onlarca adam paketliyoruz , bi bitiremiyoruz.. hala 7-8 tane çöp var takımda

Ufuk , Ceyhun , Gökhan , Çağlar , Baros ... biri bana bu topçuların bize ne kattığını açıklasın , yattıkları yerden milyonları götürüyolar

ulan her sene onlarca adam paketliyoruz , bi bitiremiyoruz.. hala 7-8 tane çöp var takımda

Ufuk , Ceyhun , Gökhan , Çağlar , Baros ... biri bana bu topçuların bize ne kattığını açıklasın , yattıkları yerden milyonları götürüyolar

hakkatten buğün bile baros a şans vermediyse fatih hoca tamamen bitirmiş onu demektir

geçen sene gerçekten o katkıyı verdiğini düşünüyorum ligte tabi ki bir hagi olamaz ama verdiği katkı tartışılmaz geçen sezon

Geçen sene zaten onun attığı duran toplarla şampiyon olduk,onun tartışılacağını sanmıyorum ancak benim dediğim kapanan takımlara karşı 30-40 metreden vuracak,bir hareket yapıp kilit açıp maç getirecek bir adam.Selçuk iyi frikik atıyor tamam da Hagi tarzında değil.

Her asist yapan gol atan Hagi olacaksa.

Tamam da o zamanki kadro kalitesiyle bu kalitesi bir mi?O zamanlar takımda kilit açan adam rolünü Hagi üstleniyordu.Hagi gibi biri yok şimdi takımda.

Sabredelim derken, eksikleri görüp kadro kalitesini üst seviyeye cıkaran oyuncuları takıma dahil etmek yada çıkarmak..

O yüzden sabır..

Çok büyük fark yaratan HAGi ile H.Şükür'ü çıkarttığın zaman çok uçuk bir fark yok bence kadro kalitesinde..

Biz gene ligte oluruz şampiyon, ben avrupa için söylüyorum..

Sabredelim derken, eksikleri görüp kadro kalitesini üst seviyeye cıkaran oyuncuları takıma dahil etmek yada çıkarmak..

O yüzden sabır..

Çok büyük fark yaratan HAGi ile H.Şükür'ü çıkarttığın zaman çok uçuk bir fark yok bence kadro kalitesinde..

Biz gene ligte oluruz şampiyon, ben avrupa için söylüyorum..

Hagi ile Hakan Şükür zaten takımı sırtlayan oyunculardı.Takıma 3-4 gömlek birden atlatan oyuncular.Bak onları çıkarınca yine o kadro daha iyi oluyor kendin diyorsun. :D

Hagi ile Hakan Şükür zaten takımı sırtlayan oyunculardı.Takıma 3-4 gömlek birden atlatan oyuncular.Bak onları çıkarınca yine o kadro daha iyi oluyor kendin diyorsun. :D

Bence bu kadro daha iyi onları çıkardığında. Daha yönlü oyuncular var şu anda fakat işte o aradağımız 2 şey eksik. 9-10 :)

Burak yuzunden yenildik beyler degil mi :sad007:

Bence bu kadro daha iyi onları çıkardığında. Daha yönlü oyuncular var şu anda fakat işte o aradağımız 2 şey eksik. 9-10 :)

Hocam o kadro çok özel bir kadroydu,rüya takım tanımı yapılacaksa o kadro rüya kadrodur.Dünya'daki gelmiş geçmiş en iyi 10 kadro arasına rahat girer.Dünya takımıydık o zamanlar.Bu kadroyla ancak Süper Lig'de,belki Avrupa Ligi'nde iş yaparız.Ha bu ileride bizden bir halt olmaz anlamına gelmiyor.Önümüzdeki 3-4 senede Uefa'yı bir daha alacağımızı düşünüyorum.Ama bu kadro ile değil tabii. :)

Üst Alt