Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | 15.30 | GSTV

Maçı bugün zannedip panik olmam??? :D

Gstv'den verilmesi güzel hizmet. Galatasaray.com'dan resmi olarak yayın yapılıyor zaten sürekli. Oradan izleyebiliriz.

Maçı bugün zannedip panik olmam??? :D

Gstv'den verilmesi güzel hizmet. Galatasaray.com'dan resmi olarak yayın yapılıyor zaten sürekli. Oradan izleyebiliriz.

Eskiden karasal yayındaydı.2008 şampiyonluğunda maçları GS Tv'den takip etmiştim.Hop aşağı,hop yukarı çok da zevkli oluyordu.Oradan gelecek 3-5 kuruş da gelmeyiversin taraftarından daha mı önemli karasal yayına geçiversen?

Eskiden karasal yayındaydı.2008 şampiyonluğunda maçları GS Tv'den takip etmiştim.Hop aşağı,hop yukarı çok da zevkli oluyordu.Oradan gelecek 3-5 kuruş da gelmeyiversin taraftarından daha mı önemli karasal yayına geçiversen?

Bildiğim ve takip ettiğim kadarıyla yayın hakları önceki yönetim tarafından Digiturk'e satılmış durumda. Dolayısıyla karasal yayına geçmek gibi bir lüksümüz hali hazırda yok. Ben de isterim televizyonun karşısına geçip rahat rahat izlemeyi ama durum bu.

Bildiğim ve takip ettiğim kadarıyla yayın hakları önceki yönetim tarafından Digiturk'e satılmış durumda. Dolayısıyla karasal yayına geçmek gibi bir lüksümüz hali hazırda yok. Ben de isterim televizyonun karşısına geçip rahat rahat izlemeyi ama durum bu.

Adnan Polat işte.Nerde beleş,oraya yerleş.

A2 Takim'in yarin, diger Akademi Takimlarinin haftasonu hazirlik maclari var. Ya yarin ki A2 maci feda edilip oyuncular bu macta oynayacak ya da 13 kisi + A2 takimin yedekleri ile cikacagiz.

yandex uzerindende izleye bilirsiniz, amma onunda kaynagi dailmotion.

arkadaslar, mac bugün hangi kanal'da ?

selamlar...

Yarım saat kalmış. İyi bari zaman geçer.

GS TV DE A. vladikavkaz takımıyla kardeş takım anlaşması imzaladık. gazayev galiba o adam. rus takımımı bu takım. anlamadım:eek:

Görüntü kalitesini biraz düşürmüşler mi ne

XI: Ufuk, Sabri, Cris, Gökhan, Çağlar Birinci, Yekta Kurtuluş, Ceyhun, Felipe Melo, Furkan Özçal, Engin Baytar, Mertan Caner Öztürk

Yedekler: Eray İşcan, Gökhan Kuzay, Erdi Güncan, Burhan Yıldız, Sadık Çiftpınar

Lan ilk kez mac yayinlayacaksiniz ama gstv olmuyor bu ne be bu!!!!

Üst Alt