Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | M.S | 8 Ağustos

Seyredemedim ama pek olumlu oynayamamış gibiyiz.Geçen seneki kadroyu koruyup üstüne kaliteli oyuncular ekledik.Takır takır oynamak gerekir.

Seyredemedim ama pek olumlu oynayamamış gibiyiz.Geçen seneki kadroyu koruyup üstüne kaliteli oyuncular ekledik.Takır takır oynamak gerekir.

1 ay sonra takır takır oynamaya başlarlar bence.Sonuçda hazırlık maçları.Barça bile kuponumu yemişdi geçen gün psv ye.:asd:

gs tv den daha yeni bakiyorumda ilk 10 dakika top gotermmeisiz

bizim daha hazir olmamiz icin , takir takir oynamamiz icin en az 1 ay lazim, en az.

biz aslinda super kupa macina hcite hazir gitmiyoruz

özellikle fener , es es ve bir kac tane daha takim var, bizden baya öndeler bu konuda.

böyle bi 2 hazirlik maci daha yapmis olmaliydik bu super kupaa macina kadar

bizim daha hazir olmamiz icin , takir takir oynamamiz icin en az 1 ay lazim, en az.

biz aslinda super kupa macina hcite hazir gitmiyoruz

özellikle fener , es es ve bir kac tane daha takim var, bizden baya öndeler bu konuda.

böyle bi 2 hazirlik maci daha yapmis olmaliydik bu super kupaa macina kadar

En az 1 ay çok geç olur lige 10 gün kaldı zaten,süper kupa maçı daha iyi bilgi vericek 3-4 gün bekleyelim bakalım kupa maçı falan ciddiyetle bakalım nasıl oynıcaz.

İlk yarı iyi oynamışız. İkinci yarı ne bekliyordun ki, kim giriyor kim çıkıyor belli değil.

staddan yeni geldim. kötü ve isteksiz bir oyun vardı sanki. takımda yeni oyuncular alışma sürecinde cok bariz belli. hernekadar oyun bizim kontrolümüzdede olsa cok sıkıcı bir mac oldu pozisyon bulmakta cok zorlandık golde şans golüydü zaten. arenaya gitmek gelmekte ayrı bir ölüm belirteyim onuda

beyler 2000 li yılları anımsatan pres gücünün yanı sıra pire gibi topla beraber topluca hareket eden bir ekip görüntüsü içerisindeydik gerçekten top rakip yarı alanına geçtiği an takımca ileri top bizden çıktığı an takımca alan daraltma pres ve geri dönüş gerçekten takdir ediliesi

burak-amrabat-melo gibi isimlerinde katkısıyla yaratıcılık sorunumuz minimuma iner

dönüyoruz o eski şanlı günlere :ayatollah:

semih ve emre colak cok iyilerdi sezonun baslarında puan kaybı yasarız ama 4-5 hafta sonra super bi takım olacaga benziyor

takım çok iyi oynamış - show olmamış fakat rakip fiorentina en iyi yaptıkları şey savunmadır italyan takımlarının yine de pozisyonlar var ayrıca danny geçen maçlara göre daha da iyi oynamış takıma alıştıkça sorumluluk alıyor ve özelliklerini ortaya çıkarmaya başlamış

emre çolak formayı bırakmaya hiç niyetli değil bu maç amrabata geçit vermeyen geçen lazio maçında ise kanatlarımızda sürekli bindirme yapan konkoya karşı bariz üstündü - bindirmeleri eksik bir kanat oyuncusuna göre fakat oyun zekası çok yüksek - akıllı ekonomik ve doğru oynuyor

pas trafiğini beğendim kaldığımız yerden devam ediyoruz engin de önemli katkılar yaptı çıkana kadar

amrabat 442 ye yabancı olduğunu çok belli etti pozisyonunu bulamadı birtürlü sürekli arayış içinde ve sanki birazda heyecanlıydı birazcık daha basit oynayarak başlasa zamanla daha özgüvenli olurdu yine de çok ümitliyim ondan bence harika bir kanat oyuncusu

Umut ve Elmander birlikte oynadıklarında yapacakları pres yeterli olur bence, karşı takımın etkisini azaltmakta :D

B_4f6ecb457dbe24bd536e96da3898b227.jpg

B_d767c147bceed344e234dda2eef5db55.jpg

B_54b7c0ca2e3d41ad7448aba21828179b.jpg

arkadaslar transfer nobetine giremiyorum... Konudan uzaklastirildimda ne kadar bi sure oldugunu nerden bulabilirim? Link istemistim bu aksam?

jovetic ve hamdiu iyi forvetler hem teknik hem de çabuk dany semih hiç sırıtmadı ve çok iyi oynadı

riera pozisyon bilgisi olarak sol bek oynayamıyor türkiyede idare eder fakat avrupada kesinlikle oynayamaz - verkaçlı fiorentina atağında ofsaytı bozdu gol yiyebilirdik... ama hoca ısrar ediyorsa demek ki çağlardan daha iyi olduğunu düşünüyor

60. dkdan sonra 4 3 3 oynadık gibi nerdeyse ve yekta emre göbeği bile başa baş oynayabildi fio ortasahasına karşı özellikle emrenin top kullanma yeteneği ve dinamizmi çok etkili oluyor fakat culio ne kadar iyi niyetli olsa da ayrıca fena oyuncu olmasa da diğerlerinin bir tık gerisinde bunda aydının savunma yönünün zayıf olması ve göbeğe yardım etmemesi de etkili

hamit giderek alışıyor bu maç verdiği ışık gerçekten problemin uyum ve zaman olduğunu ortaya koydu - ben beğendim . bir şekilde oyunun içinde kalıyor ve kilit noktalarda ortaya çıkabiliyor ayrıca savunma yönüyle çok dengeli eboue ile daha uyumluydular -

burak fırsatçı golcü ve enerjimi gole saklayayım havasında biraz ve belkide transferinin ağırlığını atamamıştır ama hücum presi yapmaya ne zaman başlayacak merak ediyorum doğrusu :D bu takımın top toplayıcısı bile rakibe pres yaparken burağın oyun anlayışı hep böyle olmayacaktır

jovetic ve hamdiu iyi forvetler hem teknik hem de çabuk dany semih hiç sırıtmadı ve çok iyi oynadı

riera pozisyon bilgisi olarak sol bek oynayamıyor türkiyede idare eder fakat avrupada kesinlikle oynayamaz - verkaçlı fiorentina atağında ofsaytı bozdu gol yiyebilirdik... ama hoca ısrar ediyorsa demek ki çağlardan daha iyi olduğunu düşünüyor

60. dkdan sonra 4 3 3 oynadık gibi nerdeyse ve yekta emre göbeği bile başa baş oynayabildi fio ortasahasına karşı özellikle emrenin top kullanma yeteneği ve dinamizmi çok etkili oluyor fakat culio ne kadar iyi niyetli olsa da ayrıca fena oyuncu olmasa da diğerlerinin bir tık gerisinde bunda aydının savunma yönünün zayıf olması ve göbeğe yardım etmemesi de etkili

hamit giderek alışıyor bu maç verdiği ışık gerçekten problemin uyum ve zaman olduğunu ortaya koydu - ben beğendim . bir şekilde oyunun içinde kalıyor ve kilit noktalarda ortaya çıkabiliyor ayrıca savunma yönüyle çok dengeli eboue ile daha uyumluydular -

burak fırsatçı golcü ve enerjimi gole saklayayım havasında biraz ve belkide transferinin ağırlığını atamamıştır ama hücum presi yapmaya ne zaman başlayacak merak ediyorum doğrusu :D bu takımın top toplayıcısı bile rakibe pres yaparken burağın oyun anlayışı hep böyle olmayacaktır

Ben hem Ocakta hem bu transfer sezonunda El Hamdaoui diye yirtindim, kimse takmadiydi... Ajaxta problemliydi Fio 800.000 euroya aldi adami... Al sana Cilek hem ucuz hem kaliteli

enginin yetismesi lazim kesin

solda emre, sagda hamit

ortada engin ve selcuk olmali fenere karsi

ilerde necatinin yerine umut mu oynatsak acep

bence umut oynamalı takım dinçken aralara daha hızlı giren bir adam lazm. gerçi oda saç baş yoldurtuor ama necati 2. yarı herkes yorulduktan sonra girmeli bence.

Üst Alt