Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | M.S | 8 Ağustos

adamlardaki 2 numarayı çok ama çok beğendim tam bir savaştı tam bir kademe ustası fizik gücü harika...

Ben de Semih 'i çok beğendim. Çok kaliteli bir defans oyuncumuz var artık. Hamleleri müthiş.

Emre Çolak son 2 maçta olduğu gibi en iyilerden biri.

Elmander 'i yedeklesin diye alınan Umut, bence Elmander 'in partneri de olabilir. İyi işler yaptı.

Amrabat seyirciye kendi göstermek için olsa gerek, anlamsız şeyler yaptı, alışması sanırım zaman alacak.

Hamit biraz daha üstüne koydu, ileride daha da iyi olacak.

Muslera, Elmander oldukça iyi. Hakan B., Eboue ve Selçuk bildiğimiz gibi.

Takım Melo 'yu arıyor, Selçuk onun pozisyonunda oynadığında hücum etkinliğimiz düştü, Yekta ise o bölgede ancak yedek olurum mesajı verdi.

Sanırım derbi 11 'i şu şekilde olur;

Muslera

Eboue, Semih, Dany, Hakan

Engin Hamit Selçuk Emre Ç.

Umut Elmander

Amrabat daha taktik antreman yapmadı,2 hafta sonra lig başlayınca oda kendine gelecektir.

maçın tamamını izledim

valla top hep bizdeymiş ama sadece 1 gol atmışız

geçen seneki hazırlık maçlarında daha cok atmıştık.neyse son 3 maçta 3 gol.inşallah gol sorunu çekmeyiz.takım sorunsuz şuan.

ama oynadıgımız rakiplerde italyan takımlar.bunlar defans yapar hep.neyse takım cok iyi topa sahip olmaya çalışıyoruz preslerimiz cok iyi.

Öncelikle kale arkalarındaki filelerin kaldırılması çok iyi oldu. Umarım lig başlayınca tekrardan asılmaz.

Maç dönüşü her zaman olduğu gibi büyük sıkıntı yaşanıyor. Hadi biz genciz aldırış etmiyoruz o kadar ama çoluk çocuk gelen insanların çektiği büyük eziyet. Umarım bu sorun da bu sene içinde giderilmeye çalışılır.

Maçın ilk yarısı güzeldi, ikinci yarı karıştı saha için giren çıkan. Maçın en keyif veren adamı kim ne derse desin Elmander. İçinde futbol hevesiyle yanıp tutuşan bi çocuk var sanki. Nazar değecek diye korkuyorum. Yenilerden dikkat çeken ise Dany. İleri çıkışları ve geri dönüşleri hızlı oluyor, hatta fazla hızlı. Bu sene ligde sürpriz goller atacağını düşünüyorum. Savunmadaki duruşuna gelecek olursak gayet başarılı. Topu oyuna sokma konusunda biraz daha gelişmesi gerekiyor. Genel olarak beğendim takımı. Ayrıca Vargas baya bi kötüydü :)

Üst Alt