Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor

galatasaray.png
c80ecv.png
inter.png

121305.jpg

Kombine geçerli diyor ama Passolig yeni kartları göndermedi hala. Gene karambole getirip 'gişeden sizin almanız gerekiyor' diyecekler.

Madem kanat almayacağız adam akıllı sinanı hazırlasın 11'e al böyle maçlarda as kadroyla birlikte min 30 dakika oynat.
Tabi yok o oynarmı olcan oynar 65-70 dakika .

Ben fark bekliyorum hatta Sarperim.

İnşallah Sabri oynar,biraz futboldan zevk alalım. :D

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yapalım hocam kötü yönetiliyoruz falan armaya sonuna kadar destek,bu yönetim ne zaman akıllanır veya gider bilmiyorum ama.Aslında yönetim abarttığımız kadar kötü değil,Hamza ve Cüneyt sorun bence.

Ne yapalım hocam kötü yönetiliyoruz falan armaya sonuna kadar destek,bu yönetim ne zaman akıllanır veya gider bilmiyorum ama.Aslında yönetim abarttığımız kadar kötü değil,Hamza ve Cüneyt sorun bence.
Sayın Özbek ?

Koskoca mali kurul bitene kadar gülmekten başka bir halta yaramayan şahıs.

Velhasıl hepsi birbirinin aynı bence kardeşim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hazirlik macinda skora bakilmaz 7-0 yensek ne degisecek ki guzelve zevkli bi mac olsun takimimiz umut versin sakatlik falanda olmasin yeterli

Bu transfer gündemi böyle devam ederse bu maç Galatasaray ile Inter arasında değil, taraftar ile yönetim ve teknik kadro arasında oynanır.

Üst Alt