Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak

Ben de hem bu sene, hem seneye sampiyon olalim diyorum. 40 milyon euro para almazsak dusunebiliyor musunuz kaybi?

20 milyonu oyuncu maaslarinda kullan, 20 si ile borc azalt ! Rakiplerine 40 milyon euro atilacak fark cok degerli.

Bonservissiz oyuncu bulacaklar iste. Yapacaklari oydu. Ama belli ki hazirlanmamislar.

O sampiyonlugu tek biz istemiyoruz ama , diger isteyenlerin de durumu ortada

Parasizlik sadece bizi vurmadi

Ben de hem bu sene, hem seneye sampiyon olalim diyorum. 40 milyon euro para almazsak dusunebiliyor musunuz kaybi?

20 milyonu oyuncu maaslarinda kullan, 20 si ile borc azalt ! Rakiplerine 40 milyon euro atilacak fark cok degerli.

Bonservissiz oyuncu bulacaklar iste. Yapacaklari oydu. Ama belli ki hazirlanmamislar.
Hazırlığa gerek yok ki aylardır Huth orada duruyor git al gelmeyecek mi yani?

Ama olur da bu sene olamazsak seneye daha zor şu an süngüleri düşmüşken vurup geçelim. Trabzon cumaya kadar hummalı çalışma yapıyor deniyor 1 katrilyonu 5 yıla yayacaklar deniyor biz %8 iyi diyoruz ama ağaoğlu %30lardan iş gördüğünden iki katına bile razıymış.

Adam zaten maaş yükünü düşürdü yani piyasa borçları küçüldükçe eriyecek. amatör branşı yok. tesisi yok yıpranma payı olsun altyapıdan çıkarıp yüksek bonservise satacaklar.

Halbuki biz bu sene şampiyon olursak seneye 2.liği hedefler alırız. Faiz oluşmayacağı için de riva ve florya garanti bakiyeleri de erimez. hisse satışı, maaş bütçesini düşürme, bonservis satışıyla borcu yarılarız 2 sene sonra el galacticosu kurarız. Fatih hocaya bu anlatılsa 2 sene şampiyon olmamayı kabul eder yönetim de borcu bitiren yönetim olarak genel kurulu deler geçer. bence bu mantıklı olan. O yüzden stoper olmasa bile bonservissiz alan gelmeli. Eğer 19 ocak itibariyle gelmezse ben de linç ederim yönetimi ama 19 ocak makul bir süre. stoper gelirse de onun için de vakit var 31 ocak uygun bir tarih.

Sen mantikli adamsin , durumlari biliyorsun , kimse alinmasa da desteklemelisin

Baskana biat esastir demistin , cok katilmiyorum ama simdi de linc deme yani

Mevcut kadromuz da sampiyonluga oynar , en az da lider kadar sansi vardir

Rüyalarda oynar Serdar , Rodri ve Eren varken 29 puan topladı bu kadro hadi Eren kötü dersek ki yerine Muğdat oynuyacak Eren'i bile aratıyor Muğdat.

Serdar ve Rodri ise geçen sezon şampiyonlukta oldukça katkı sağlamış 2 isim yerlerine Sinan ve Maicon ya da Ahmet oynuyacak.

Aralarında potansiyelli ucuz bir genç varsa problem olmaz.
2 forvet 1 stoper bir de kanat.
Mesela 20 yaşında bir forvet ya da kanat alırsak 2 sene sonra 10 milyona yine satarız.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya bu zihniyetten vazgeçin ontiveiro diyorum adili diyorum hajrovic diyorum... bize tecrübeli son transferini yapacak dünya yıldızı lazım. yahu 10un altına inince yabancı sınır sana ancak ilk 11de oynatacağın nokta eleman lazım yabancı olarak. türkleri de scouting yapmaya gerek yok altyapından çıkar sat bakınız biz ve ts...

Ya bu zihniyetten vazgeçin ontiveiro diyorum adili diyorum hajrovic diyorum... bize tecrübeli son transferini yapacak dünya yıldızı lazım. yahu 10un altına inince yabancı sınır sana ancak ilk 11de oynatacağın nokta eleman lazım yabancı olarak. türkleri de scouting yapmaya gerek yok altyapından çıkar sat bakınız biz ve ts...

Bize yeni kazık lazım diyorsun.

Son transferini yapacak dünya yildizlari zaten ahh son istasyonum burasi bu yüzden kendimi bir kez daha göstermeliyim ve performansimin zirvesine ulasmam lazim diye deli gibi calisiyorlar cünkü.

Üst Alt