Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor

Güzel bir maç oldu açık ve kapalı tribünler tamamen doluydu kale arkalalarında boşluklar vardı bu da bilet fiyatından kaynaklanıyor Atatürk stadı gibi dandik bir stadda kimse kale arkadasına 30 tl vermez açıkçası. Güzel bir maç oldu yılda bir defada olsa Galatasarayımızı buralarda görmek çok güzeldi.

tribün gelirleri bizemi geldi acaba yoksa ortakmı ? iyi para toplanmıştır

Güzel bir maç oldu açık ve kapalı tribünler tamamen doluydu kale arkalalarında boşluklar vardı bu da bilet fiyatından kaynaklanıyor Atatürk stadı gibi dandik bir stadda kimse kale arkadasına 30 tl vermez açıkçası. Güzel bir maç oldu yılda bir defada olsa Galatasarayımızı buralarda görmek çok güzeldi.

Ya da verir ama açığa girer... :yenieek:

Açık için tamamen doluydu demek biraz az kalmış Merdivenler bile tıkış tıkıştı kapasitesinden fazla insan vardı.. Kapıda bilet kontrolu yapanlarda aşırı dikkatsizdi o yüzden Kale Arkası alanlar da girmiştir Açık diye..

1.4 mılyon tl hasılat varmış iyi para :D

Ben oyunu beğendim çok umut verdiğini söyleyebilirim. Zemin çok kötüydü.

ah keşke haksız olsam veysel.musleranın sağlığı için dua ettiren adamdır eray.ben korkak kaleci sevmem.çok çekingen bakıyor etrafına.az kıreyzi olacak kaleci dediğin.bağıracak çağıracak.zımba gibi olacak.erayda bunu göremedim maalesef

Böyle olacak yani :D

[video=youtube;ddauWr_auVw]https://www.youtube.com/watch?v=ddauWr_auVw[/video]

dün çok yorgun geldim o yüzden yorumları okuyamadım..

Chedjou'yu asanlar kesenler vardır eminim Adam çok saçma sapan bir kadroyla beraber sürüldü.. İlk yarıda derli toplu oynuyorduk.. Defans dengesiz yakalanmıyordu.. Selçuk ve Engin orta alanda her topa basıyordu Özellikle Kazım, Amrabat defansa neredeyse hiç gelmedi zaten Hamit ve Emre'ye göre daha ofansif isimler... Ceyhun girdikten sonra da pek etkili olamadı, Yekta da boş boş koşup durdu. Sabri Sağ açık gibi oynadı, Hakan'ın da sahada varlığıyla yokluğu birdi.. Daha iyi anlamak için Dany'ın ilk yarıdaki performansıyla, ikinci yarıdaki performansını karşılaştırmak yeterli.. Kaç tane önemli top kesti ilk yarıda çok iyidi.. İkinci yarı adeta çuvalladı.. Ön taraf işe yaramıyordu..

Ayrıca ultrAslanı da tebrik ediyorum maç boyunca kavga edip durdular.. İyice nefret ettim artık birlik olmayı beceremiyorsanız ayrılın gitsin artık, millet orada sizin sürekli didişmenizi izlemek zorunda değil.. Birde uA'nın bulunduğu taraftaydım, Futbolcular tek tek çağırılıyor tribüne, Dany, Hakan Balta, Chedjou gibi isimleri çağırmadılar.. Erman Kılıç, Gökhan Zan, Riera gibi isimleri de bizim bulunduğumuz taraf başlattı da öyle çağırdılar.. Sneijder'i bile Sabri'den, Hamit'ten sonra çağırdılar.. Madem çağırıyorsun bütün futbolcuları çağıracaksın. Bir kaç oyuncu çağırdılar sonra başladılar başka tezahüratlara..

Yine dikkatimi çeken bizim takımı destekleyen tezahüratlardan çok Fener'e hakaret eden tezahüratlar vardı.. Yahu tamam 1-2 anlarımda maç boyunca Fener'i ağızlarından düşürmediler boşverin kendi takımınıza destek verin..

Ya da verir ama açığa girer... :yenieek:

Açık için tamamen doluydu demek biraz az kalmış Merdivenler bile tıkış tıkıştı kapasitesinden fazla insan vardı.. Kapıda bilet kontrolu yapanlarda aşırı dikkatsizdi o yüzden Kale Arkası alanlar da girmiştir Açık diye..

Ben kapalıdaydım orasıda aynı şekilde merdiven boşlukları dahi doluydu tabi maç özel maç olunca yetkililer umarsız olunca uefa kriterleri felan hak getire tıka basa doluydu iki tribünde. Maç için yazacağım çok şey var ama iş yerinde olmuyor akşama yazarım inşlallah, çünkü ben dün maç boyunca UA grubu üyelerinden çok ama çok rahatsız oldum sadece ben değil bütün tribün diyebilirim. Galatasaraylılık bumudur anlamak mümkün değil biz tamam İstanbulda yaşamıyoruz her maça gitmiyoruz ama yılda bir kerede takımımızı izlemek bizimde hakkımız bu konuda UA üyelerini kınıyorum.

dün çok yorgun geldim o yüzden yorumları okuyamadım..

Chedjou'yu asanlar kesenler vardır eminim Adam çok saçma sapan bir kadroyla beraber sürüldü.. İlk yarıda derli toplu oynuyorduk.. Defans dengesiz yakalanmıyordu.. Selçuk ve Engin orta alanda her topa basıyordu Özellikle Kazım, Amrabat defansa neredeyse hiç gelmedi zaten Hamit ve Emre'ye göre daha ofansif isimler... Ceyhun girdikten sonra da pek etkili olamadı, Yekta da boş boş koşup durdu. Sabri Sağ açık gibi oynadı, Hakan'ın da sahada varlığıyla yokluğu birdi.. Daha iyi anlamak için Dany'ın ilk yarıdaki performansıyla, ikinci yarıdaki performansını karşılaştırmak yeterli.. Kaç tane önemli top kesti ilk yarıda çok iyidi.. İkinci yarı adeta çuvalladı.. Ön taraf işe yaramıyordu..

Ayrıca ultrAslanı da tebrik ediyorum maç boyunca kavga edip durdular.. İyice nefret ettim artık birlik olmayı beceremiyorsanız ayrılın gitsin artık, millet orada sizin sürekli didişmenizi izlemek zorunda değil.. Birde uA'nın bulunduğu taraftaydım, Futbolcular tek tek çağırılıyor tribüne, Dany, Hakan Balta, Chedjou gibi isimleri çağırmadılar.. Erman Kılıç, Gökhan Zan, Riera gibi isimleri de bizim bulunduğumuz taraf başlattı da öyle çağırdılar.. Sneijder'i bile Sabri'den, Hamit'ten sonra çağırdılar.. Madem çağırıyorsun bütün futbolcuları çağıracaksın. Bir kaç oyuncu çağırdılar sonra başladılar başka tezahüratlara..

Yine dikkatimi çeken bizim takımı destekleyen tezahüratlardan çok Fener'e hakaret eden tezahüratlar vardı.. Yahu tamam 1-2 anlarımda maç boyunca Fener'i ağızlarından düşürmediler boşverin kendi takımınıza destek verin..

Dediklerin tamamen doğru.

uA zaten kavgasız maçı mı olmuş? Pegasusda mesela çok görüyorum aralarında kavgayı ondan sonra maç çıkışları otopark'da kafaları güzel galiba normal galatasaray taraftarıyla atışıyorlar.

Çok da tanıdığım var uA'dan temiz insanlar güler yüzlü insanlar onlarda bu durumlardan şikayetci daha ne pislikler ver uA'nın içinde tahmin edemezsiniz. Yönetimden ucuza kombine alıp galatasaraylılara maç başı 30-40 liraya kiralıyorlar filan.

Herkese öncelikle selamlar,

Almanya'dan katiliyorum, o yüzden imla kurallarini pek iyi uyguluyamiyorum. Bir veya iki göz yumarsiniz, umarim.

Mac'a gelince. Ilk yari gercekten iyi oynadik, sonlara dogru macin kontrolünü kaybetsek de. Kontrollü bir sekilde oynadik, pas yapmasini bildik, topu ileride tutmasini bildik, hatta gol atmasini, yani pozisiyon yaratmasini bildik.

Ikinci yari desen tam bir facia. 4-4-2, yine top sisirmeler, düzensizlik, vesaire. Terim'in niye yedek kadro ile oynadigni zaten hic anlamadim.

Bir hazirlik maci bu. Insan taktik agirlikli calisir. Herkesi bir anda cikaracagina cesitli oyunculari birlikte oynatmaya calisir. Nasil kombinasyonlar yaparim, nereden ihtibaren pres yaparim, kanatlari nasil kullanirim, kimin üzerine oyun kurarim, gibi sorularin cevaplarini ariyacagina, as ve yedek oyunculari ayri kullanmis ve (özellikle ikinci yarida) sadece skor'a odaklanmis gibi (berbat) bir oyun oynatti.

Chedjou icin degerlendirme biraz erken. Begenmediklerim: Eray, Amrabat, Kazim, Hamit, Ceyhun, Hakan Balta, Umut, Burak. Begendiklerim: Sneijder, Eboue. Digerleri ne iyi, nede kötü bir perfomans sergiledigini düsünüyorum.

Herkesin zaten bildigi gibi, takim sol bek ve kanat diye bagriyor. Ama bu yabanci kurallari nedeniyle kaliteli transfer yapmak imkansiz gibi. Görünen su ki, yine 4-3-1-2 oynayacagiz. 4-2-3-1 icin kanatlarimiz yok, bu bir. Ve bu formasiyon ile Terim Burak/Droba ikilisinden vazgecmesi lazim, ve bunu yapacagini sanmiyorum. 4312 lig'de isi yürütür, ama SL gecen seneki gibi sansli olmayabiliriz.

Düsündükce icim yaniyor ... sene'ye 5+0+3 kurali devreye girince ne yapicaz? Yandik biz, yandik. Demirören derhal gitmeli :(

uA hakkinda da bir sey söylemek istiyorum. Eskiden bu adamlarin hayranlarindandim. Ama artik cok civitmaya basladilar. Kendilerini GSlilerin önderi mis gibi görüyor, kulüb'e BJK'yi bizim stad'da oynatamazsiniz gibi aciklamalar yapiyor ... tribün'de desen hala "Haydi cimbom haydi cimbom haydi ..." söyletiyor. Organizasyon 0.

Futbol kalitemiz için şimdilik yorum yapmak doğru değil ama resmen kanatsız futbol oynuyoruz,sistemmi bu yoksa kanat oyuncumuz yokmu diye böyledir bilmiyorum ama kanatsız takım mı olur lan diye içimden geçmiyor değil,sistem gereği bazı şeylerde tıkanacağımız bariz belii.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | 2.Y | 21 Temmuz | Smartspor

Malaga gibi bir köy takımına karşı kötü , rezil , pislik , bir oyun 5 benzemez bir takım ,

Khazar Lankaran gibi avrupa çapında kuvvetli takımlar karşısında bir halt yapamayız

Orası öyle tabi ama napalım küçük şeylerden mutlu olmasını öğrenmemiz lazım.Ayrıca Lankaran gibi bir takımla bırak oynamayı ismimizin telaffuz edilmesi bile bir gurur oolur.:yenieek:

Üst Alt