Hazırlık Maçı l Uruguay 4-3 Hollanda l 8 Haziran l Penaltılarla - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı l Uruguay 4-3 Hollanda l 8 Haziran l Penaltılarla

Cevap: Hazırlık Maçı l Uruguay 1-1 Hollanda l 8 Haziran l Penaltılar

Türkiyenin en iyi kalecisi denilen topac Volkan bile Belcika macinda yan toptan 2 defa bosa cikti...

Utanmasanız Taffarelde çok iyi kaleci değildi diyeceksiniz birazdan..

Bence kalecinin ilk önce kalede güven vermesi çok önemli. Mondragon öyle ahım şahım şutlar çıkarmazdı her zaman ama çok güven veriyodu. Yan toplar çok çok önemli bana göre. Bizde ki çoğu kalecinin sorunuydu bu. De santcis gibi süper bi kalecinin bile güven verememesinin sebebi yan toplar. Ben pek izlemedim Muslera'yı ama dediğiniz gibi yan topları zayıf bi kaleciyse kesinlikle gelmesin.

Utanmasanız Taffarelde çok iyi kaleci değildi diyeceksiniz birazdan..

aman aman bi kaleci değildi tabi :)

yok yahu şaka bi tarafa taffarel de yan toplarda vasattı çok gol yedirtiştir bize hele son senesinde ama cepheden olsun oyun kurma bakımından pozisyon yer tutma vb felan olsun dünyanın en iyilerindendi zaten

Nedir yan top merakımız anlamıyorum. Çoğu kez bizim yerli kaleciler bile yan topta hatasızken niye çıkıp vurmuyorsun diye eleştirildi. Geçin artık yan toptan saydırmayı.

Gerek macta olsun gerek videolarindan olsun ben saatli bombayim diyor her halinden.Durusu tarzi bildigin Besiktasli Fevzi hareketleri.Ha ilerde iyi kaleci olur diyorsaniz o zaman gelsin.Yonetimin ,hocanin fikri gayet acik.Bu sene yasa basa bakmadan tecrubeli bizi hedefe goturecek isimlerle yola cikacagiz diyorlar.Kalkipta bunu dedikten sonra kale gibi tecrube gerektiren en hassas bolgeye 24 yasinda her an hata yapabilecek Muslerayi alacaklarini dusunmek saflik olur.Medyanin pompalamasi diyorum.Kesinlikle baska bir isim gelecek.

[video=youtube;t4Sjq7flv9s]https://www.youtube.com/watch?v=t4Sjq7flv9s[/video]

Gerek macta olsun gerek videolarindan olsun ben saatli bombayim diyor her halinden.Durusu tarzi bildigin Besiktasli Fevzi hareketleri.Ha ilerde iyi kaleci olur diyorsaniz o zaman gelsin.Yonetimin ,hocanin fikri gayet acik.Bu sene yasa basa bakmadan tecrubeli bizi hedefe goturecek isimlerle yola cikacagiz diyorlar.Kalkipta bunu dedikten sonra kale gibi tecrube gerektiren en hassas bolgeye 24 yasinda her an hata yapabilecek Muslerayi alacaklarini dusunmek saflik olur.Medyanin pompalamasi diyorum.Kesinlikle baska bir isim gelecek.

seni simdi 5-6 kisi alinti yapar

Hatali gol yiyebilir her kalecinin basina gelen seydir. Bence genel olarak bakmak lazim.Genc kaleci ilerde satabiliriz ki dunya kupasina banko gidiyor zaten uruguay ve kalede de Muslera oynuyor hep. Ayrica kendini gelistirmeye musait bir oyuncu. Insallah transferi gerceklestirebiliriz.

Üst Alt