Hazırlık Maçı | Leipzig 3-2 Galatasaray | MS | 19 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Leipzig 3-2 Galatasaray | MS | 19 Temmuz | Spor Smart

Erencan çok iyi yerlere gelecek yalnız. U-17'de 90 dakika birçok maçını izledim. Herkes Mustafa Kapı'yı filan bekliyor ama 2002 kuşağının en gelecek vadeden genci Erencan bana göre. Çocukda yok yok.Tam bir modern santrafor. Forvet sıkıntısı çektiğimiz bir zamanda mutlaka kadroda olmalı. Fatih hoca sezon içinde şans verirse sene sonu Ozan gibi elimizde tutamayız.

Bazi as oyuncularimiz icin erken form tutmaya dikkat etmemiz lazim, sonradan duserlerse cok kotu olur
Sener ve ademden verim almamiz cok zor
Jimmy rotasyon icin iyi sinyal veriyor
genclerin istekli oldugunu gorduk, calismaya devam, buradan bir katki cok iyi olur
Yunus kendini gelistirilmesi icin surekli iynayacagi bir takima kiralanmali veya 3-4 gibi bir rakama satilmali
Stoper ikilimize cok guvenmeyip burada rotasyonun mutlaka guclendirilmesi lazim
Ismail’i ise bir de forvette denememiz yararli olabilir

Babel ve şener'i isteyen futbol cahilleri hala burda mı?

Iki tane ezeli rakibimiz elindeki vasat altı oyuncuları çok güzel bize postaladi.

Bizim futbol cahili taraftar yüzünden sazan gibi atladık.
Abi bazen sırf muhalefet olmak için saçmalıyorsun yav. Babel gayet kaliteli bi adam sadece maliyeti fazla yaşına göre.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben gunluk yasayip gunluk performansa gore oyuncu alip kovalayan; dun Marcao yu birkaç hata yüzünden satip, Erencan dun gole yakin oldugu icin göklere cikaran taraftarla

Futbol konuşmak istemiyorum.

Ozorn u Kayseriye kiralamamış mıydık ya noldu o iş

Aynı bölgede kamp yapiyoruz Kayseriyle. Başkanları açıklama yapmıştı bu hafta kampa gideceğim ozornwafor transferi de o zaman biter diye.

10 dakika izledik tabii ama her türlü Ahmet'ten önde duruyor kalması iyi olur gibi ama yabancı sınırından ötürü kiralayacağız muhtemelen.

Aynı bölgede kamp yapiyoruz Kayseriyle. Başkanları açıklama yapmıştı bu hafta kampa gideceğim ozornwafor transferi de o zaman biter diye.

10 dakika izledik tabii ama her türlü Ahmet'ten önde duruyor kalması iyi olur gibi ama yabancı sınırından ötürü kiralayacağız muhtemelen.
Düzenli olarak oynaması daha iyi olur diye düşünüyorum. Bi de yabancı problemi var tabi asıl sıkıntı o

Üst Alt