Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

ali adnanı alıp türk statüsünde oynatmaya çalışmak en mantıklısı hacı

Adam Irak'lı diye Türk statüsünde oynamayacak ki.Yine aynı kurallar geçerli olacak.Türk vatandaşı bir kadınla evlenecek anca öyle yerli statüsünde oynar.

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

İkinci yarı takım daha derli toplu oynadı. ancak yine de hazır olduğumuz söylenemez.

Sneijder: çok güzel bir gol attı. bence galatasarayın hızlı hücuma çıkabilmesi için en önemli isim sneijder.

Drogba: ortalıkta hiç gözükmedi etkisizdi.

Elmander: 65 civarı oyuna girdi. sağ tarafta alan kapattı. oyuna bir etkisi yoktu.

Burak: nedendir bilinmez çok isteksizdi. golden sonra bile yüz ifadesi çok ilginçti.

Sabri: sağ bekte hiç sırıtmadı. bence rahatlıkla eboueyi yedekleyebilir.hatta 5. türk olarak ilk 11 de yer bulabilir.

Chedjou: golde çok büyük bir zamanlama hatası yaptı. ondan beklediğimiz uzun toplar veya araya derin top oynayarak oyun kurma becerisini göremedim. riske girmeyen bir yapısı var.

Dany: bence avrupa çapında bir stoperimiz var arkadaşlar. Bu adam ingiltereden gelse bonservisi en az 8 milyon euro olurdu. ayrıca fatih hocanın fırçalarından ders çıkardığı belli ki hiç riske girmeden oynadı.

CEYHUN: Bence ikinci yarının en iyisiydi. ön libero olarak oynadı. bence kuvvetlenmiş ve pas kabiliyetini artırmış. bu sene kesinlikle rotasyon oyuncusu olur.

HAKAN: arkadaşlar hiç bir şekilde ilk 11 oyuncusu olamaz. kendine güveni tamamen gitmiş. yaptığı bindirmelerde bile o kadar tereddütte ki ne zaman topu kaptıracak diye bekliyor insan. goldeki ortası bile saçma sapan bir yere gitti. bence rierayı kesemez.

Selçuk: ilk olarak önliberoda başladı. topu defanstan alıp ileriye taşırken kesinlikle ekstra efor sarfediyor ve yoruluyor. bu mevki onun için uygun değil. daha sonra hoca ceyhunu önliberoya aldı ve onu orta sahaya çekti. ondan sonra kendi formunu buldu.

Genel olarak benim gördüğüm en büyük eksik hızlı oynayamamamız. bu konuda yalnızca sneijder etkili oluyor. diğer oyuncular mutlaka set oyununa dönüyor. maç içinde yerlilerden engin, sabri ve ceyhunun sivrildiğini söyleyebilirim. saygılar...

Sabri dışında oyuncu değerlendirmelerine ve analizlerine katılıyorum ama bence ilk yarıda ki o vasat oyunumuza rağmen daha derli toplu oynadık. 2.yarıda ceza sahasına bile giremedik neredeyse. İlk yarıda ki sistem doğru sistemdi, o sisteme as oyuncuları yerleştirirsek muhtemelen hız sorununu çözebiliriz ama 4-3-1-2 sisteminde devam edersek, bu hız sorununu ve kaos futbolunu çekmek durumundayız maalesef..

ah bu AB olayi sezon baslangicina kadar olursa, ne güzel kadro olur...

Muslera

Eboue Semih Chedjou Riera

Melo Selcuk

Amrabat Sneijder Bruma

Drogba​

İsterse AB olayı Amrabat'ı oynatma karşılığında aktif olacak olsun yine de oynatmam Amrabat'ı o derece.

Hocam hangi şehirde yaşıyorsunuz ve internetiniz hakkında bilgi verir misiniz , dediğiniz şey mantıklı gibi :)

Kayseri'de yaşıyorum. 8 Megabit internetle bile rahatça izlersin. Zaten yayın görüntü kalitesini senin bağlantı hızına göre optimize ediyor. Ama dediğim gibi en kötü anında bile sorunsuz izleyebilirsin bence. Sen yine de araştır sözlüklerden vesaire. Ama ben bu yıl tüm maçları digiturk play ile izledim ve hiçbir maçta en ufak bir sorun bile yaşamadım.

İşleyiş biçiminden bahsetmek gerekirse, maç yayını maçın başlama vuruşundan 1 saat önce başlıyor, maçın son düdüğünün ardından 1 saat sonra kapanıyor. Yani maç önü ve maç sonu yayınları da izleyebiliyorsun.

[video=youtube;7tISX9dWzJY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7tISX9dWzJY[/video]

Adam Irak'lı diye Türk statüsünde oynamayacak ki.Yine aynı kurallar geçerli olacak.Türk vatandaşı bir kadınla evlenecek anca öyle yerli statüsünde oynar.

Olur aga ya türk kökenli derler uyruklu derler annesi mardinliymiş hem :D

Kayseri'de yaşıyorum. 8 Megabit internetle bile rahatça izlersin. Zaten yayın görüntü kalitesini senin bağlantı hızına göre optimize ediyor. Ama dediğim gibi en kötü anında bile sorunsuz izleyebilirsin bence. Sen yine de araştır sözlüklerden vesaire. Ama ben bu yıl tüm maçları digiturk play ile izledim ve hiçbir maçta en ufak bir sorun bile yaşamadım.

İşleyiş biçiminden bahsetmek gerekirse, maç yayını maçın başlama vuruşundan 1 saat önce başlıyor, maçın son düdüğünün ardından 1 saat sonra kapanıyor. Yani maç önü ve maç sonu yayınları da izleyebiliyorsun.

Senin paket ne kadar ve hangi maçları kapsıyor ?

Sabri dışında oyuncu değerlendirmelerine ve analizlerine katılıyorum ama bence ilk yarıda ki o vasat oyunumuza rağmen daha derli toplu oynadık. 2.yarıda ceza sahasına bile giremedik neredeyse. İlk yarıda ki sistem doğru sistemdi, o sisteme as oyuncuları yerleştirirsek muhtemelen hız sorununu çözebiliriz ama 4-3-1-2 sisteminde devam edersek, bu hız sorununu ve kaos futbolunu çekmek durumundayız maalesef..

Sabri ne yapsa yaranamıyor taraftara,bugünkü oyununu bende çok beğendim.Ne hatasını gördünüz bugünkü maçta?

kendi kalecisine vole cakmış planlı adam öldürmeye girer bu hareket:D

ah bu AB olayi sezon baslangicina kadar olursa, ne güzel kadro olur...

Muslera

Eboue Semih Chedjou Riera

Melo Selcuk

Amrabat Sneijder Bruma

Drogba​

Ne Amrabat'ı yaa 2. lig klübü teknik direktörü olayım bedava versinler yabancı hakkına tecavüz ediyor diye yine almam, onu bile geçtim halı sahada maç yapsak çağırmam.

wesley 10 numarayı almalı.Haketmeyen adamda olmamalı.

Hazırlık maçı olduğu için takım yavaş yavaş bir birine alışıyor iyi futbol beklemememiz gerekiyor ama cidden yavaş oynamamız çok kötü.

Ceyhun girip Selçuk inan biraz ileri geçince arada sırada hızlı top yapabildik özellikle Sneijder cidden oyunu hızlandırıyor tek eksiğimiz hızlı ve çalım atabilen kanat oyuncumuzun olmaması bu ciddi anlamda takımı çok yavaşlatıyor ve hep yerleşmiş defansa karşı hücum etmek zorunda kalıyoruz rakibimizi bozamıyoruz.

Sneijder golün dışında etkili oynamadı ki..Geçen seneki gibi kayboldu çoğu kez..Biraz daha oyunun içinde olmalı..

Üst Alt